Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok tanacsokat szeretnek....

Csajok tanacsokat szeretnek. Iszonyuan faj a szemerem csontom, a labam nem birom osszetenni, ha megyek csillagokat latok, mar a konnyeim potyognak.38 hetes vagyok, lehet hogy a szules indul igy? Vagy masnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Adjatok tippet hogy lehet ezt kibirni? Nagyon ki vagyok keszulve.
2009. febr. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szülés előtt 5 hónappal kezdődött, ezt úgy hívják, hogy terhességi járásképtelenség, persze komolyabb a neve, mint maga a dolog, olyan értelemben, hogy bár baromi szar, el fog múlni. van egy izület a szeméremcsontnál, ami ilyenkor egyeseknél túlzottan kilazul. Jellegzetes tünet még, hogy hátrafele jobb menni, mint előrefele...nekem szülés után 8 hónappal múlt el teljesen, el sem hittem, hogy már nem fájt. Ne keseredj el, kíméld Magadat, és légy türelmes.
2009. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jessz, en azt hittem csak nekem van ilyen, és terhességi sérv!

kérdeztem a dokim, lehet e valamit tenni ellene, de nem tudott semmit mondani!

vannak napok, amikor egyaltalan nem erzem, van, amikor meg beleőrülök!


sajnálom, hogy nem tudok semmi hasznosat mondani, es felre ne ertsd, de nagyon orulok, hogy felvetetted a kérdést!


reméljük elmúlik hamar!

2009. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnon nekem emiatt kellett kiíratni magam 25 hetesen. Szinte járni sem tudtam. A házidokim meg hülyének nézett, hogy mit hisztizek. Nekem mostanra kicsit jobb lett a helyzet, de ha kicsit többet sétálok még mindig fáj. A lényeg szerintem a sok pihenés OLDALT fekve. KITARTÁS! Ezt a két hetet már fél lábon is kibírjuk :-D

szintén 38 hetes kismami

2009. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!