Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek olyan éjszakai...

Van valakinek olyan éjszakai fény teknős lámpája, ami csillagokat vetít a szobába?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, nem tudom, megvegyem-e?
2011. márc. 19. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak csak projektoros körforgója volt, ami szintén csillagokat, felhőket vetített a plafonra. Nem használtuk. Volt ugyanis olyan időszak, hogy megijedt tőle, aztán később meg túlságosan felélénkült, nemhogy elaludt volna.

De szerintem ez babafüggő.

2011. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesnek tartom.párszáz Ft-ért vettünk neki figurákat ami egy ideig világit sötétben.
2011. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk van.Mennyiért akarod megvenni?Én vaterán rendeltem több eladó is van és van aki nagyon sokat kér érte,amugy nem olyan nagy szám bár babám eljátszik vele esténként én éjszakai pelenkázáshoz használom pont annyi fényt ad amire szükségem van,hogy ne vaksötétben pelenkázzam át a fiam.
2011. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebay-ről rendeltük, 2000ft körül volt. Aranyos, ennyit megér. Televetíti a falat csillagokkal, zöld, kék és narancs színben, vagy mindhárom. Váltogatni is tudja, és 50perc után kikapcsol.
2011. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most 2700-ért láttam legolcsóbban, plusz postaköltség. Nagyon tetszik, de azt goldolom, a feltett képek túloznak, ezért kérdezem.
2011. márc. 19. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi sima ejjeli lampat hasznaltunk, azzzal is jol el volt a kicsi.
2011. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha valaki keres róla infot:

Nagyon jó ez a teknős (Home by Somogyi termék), led lámpás, ezért a sötétben gyönyörűen látszanak a csillagok, gombnyomásra más más színű csillagokkal bevetíti az egész szobát. kb 45 perc után magától lekapcsol. Varázslatos kis ajándék.

2012. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!