Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az igaz, hogyha császárral...

Az igaz, hogyha császárral szül valaki, akkor nem lesz teje? Vagy csak nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz.Barátnőm mindkét gyerekével császározták és annyi teje volt, hogy még eladni is tudott.
2009. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

MARHASÁG!!!

8 hónapja volt a császárom, és még mindig szoptatok. Picit talán nehezebben indult meg, de sokat raktam cicire, és nem volt gond. Kedden délután császároztak és péntek reggelre durrant be a cicim. Azóta nincs "megállás", szerencsére.

2009. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz, a kettőnek nem igazán van köze egymáshoz. Annyiban lehet más a császár, hogy tej belövelés kicsit később történhet meg.
2009. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én 6 hónapja szültem császárral, és lekopogom, most is van bőven tejem.
2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Valamivel később indul be a tej, de bőven lesz. Én is császárral szültem, kb. a 32. héttől fürdés után átmasszíroztam a mellem minden nap, szülés után második nap bindult és bőven volt.
2009. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kicsit ferdültek az információk. Nem azt mondják, hogy nem lesz tejed, ha császárral szülsz, csak azt, hogy egy kicsit nehezebben indul be.

Azért ennél sokkal okosabb a természet, mint hogy egy császáros szülés miatt ne tudjuk szoptatni a babát. Nyugi!

2009. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HÜLYESÉG!!!!!

Engem is császároztak és rengeteg tejem van és már le is fagyasztottam 45 litert.

6 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 1 éve szültem és még mindig szoptatok.

A tej termelés a lepény levállása után indul meg, függetlenül a szülés módjától.

2009. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!