Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy programozott császárral szüljek?

Figyelt kérdés
Kisfiam sürgősségi császárral jött a világra, nem kevés vajúdás után. Nem szeretném, ha ez megismétlődne, inkább "biztosra" mennék. Viszont ahol szülnék, abban a kórházban nem igazán vállalják ezt az orvosok, pénzért sem. Hogyan tudnám elérni,h. mégis császározzanak? Milyen papír, orvosi igazolás kell hozzá?
2011. okt. 19. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nagyon feszül, húzódik a sebhelyed, szúr, fáj, akkor tuti megcsászároznak. Ezt a szülésznőm mondta egy kismamának, aki császárt akart, de a dokija erőltette a természetest. Meg is császározták.
2011. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, mennyi ideje császároztak, mert azt hiszem, császáros szülés után csak 5 évvel lehet simán szülni.
2011. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta! Nekem is minden áron természetest akart a dokim, hiába mondtam neki, hogy nem maradhatnánk a császárnál (szintén a második terhességem volt). Mondta hogy nem, de hozzá tette, ha a vége fele, fáj feszül, szúr, akkor tuti megcsászároz. Hát nekem nem kellet kamuzni, mert fájt is és nagyon el is vékonyodott a heg, úgyhogy egyik reggel, mikor mentem ctg-re és utána a dokimhoz uh-ra, mondtam neki, hogy fáj. Még aznap megműtött.
2011. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

orvosa válogatja én 10 éve szültem császárral.Most is az lesz.Ja az én dokim azt mondja a szülő nő választhat mondjuk ez egy kicsit fura.

Nekem magas a vérnyomásom,miomám van és 37 éves vagyok szóval indokolt a császár..

2011. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam neki, hogy nagyon félek, hogy rosszul alakulnak adolgok mit a multkór,előírt császárra, a,kkor még faros is volt, két napmúlva nagyon gyenge voltam, hányingerem volt,a fejem fájt, azt mondta akkor vegyük ki ma, akkor már haránt volt, azt írtaa záróra, hogy az előző császármiatt,és a haránt fekvés miatt,ismeretlen eredetű rosszullét miatt...két év van a két császárközött.
2011. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Unokatesómnál kevesebb, mint 2 év telt el a két baba között és mégis hagyták nagyon sokáig vajúdni (az első baba császárral született), a tolófájásokig eljutottak, de végül császár lett belőle. Szóval szerintem az idő nem mérvadó.


És ha azt mondom a vége felé, hogy nagyon fáj és szúr, de minden eredményem, uh és a hegem is rendben van, akkor mi lesz? Erőltethetik továbbra is a sima szülést?

2011. okt. 19. 17:08
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ki volt írva a császár a 39. hétre. A doki befektetett 37 hetesen, és nem akart hazaengedni a 2,5 évesemhez. Én is hallottam ezt a sztorit, hogy ha fáj akkor megcsinálják a műtétet. Egyik nap mondtam neki, hogy úgy fáj, feszül az előző műtét hege, mire közöltem hogy akkor holnap reggel 1/2 7-kor jelenésem van a szülőszobán, és megcsinálja a műtétet.
2011. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De akkor nem is próbálkoznak szülésindítással, ugye?
2011. okt. 19. 22:20
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hihetetlen, azt hittem, nem rizikóznak az orvosok, de 20 hónappal az első császárom után sima szülést akartak nálam is az orvosok. Teljesen nyitott méhszájam volt a terhesség felétől, nem fektettek be, és a baba még így sem akart megszületni, ezért lett császár ismét. Ugyanaz a probléma állt fenn, mint az első esetben, nem illeszkedett be. Úgyhogy ismét vajúdhattam tök fölöslegesen hétfő estétől szerda délig.
2011. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ja, a lényeg lemaradt: van olyan orvos, aki vállalja, hogy megint császár legyen. Most minek összemetélni a hasfalad után a gátat is?
2011. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!