Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE II. Klinikáján van...

A SOTE II. Klinikáján van egyágyas fizetős szoba? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mindenki tapasztalata érdekelne a rendes és a fizetős szobákról is.

A baba az anyuka mellett lehet végig?

A látogatókkal hol lehet találkozni?


2011. júl. 23. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

10000 egy éjszaka a baba végig veled lehet.Ott a látógatok bemehetnek hozzád a szobába.

Az 5 ágyasban is veled lehet a baba végig csak a látogatókat kint kell fogadnod és üvegfalon keresztül mutathatod meg a kicsit,

2011. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban 10 000/éj. A baba Veled lehet, de oda nem mennek fel a csecsemősök, Neked kell levinni a babát fürdetéskor, vizsgálatokra. (meg van adva az időpont)

Két egy ágyashoz 1 közös fürdő tartozik. Kopognak ha be akarnak menni. Nagyon jó nyugi van, látogatók bemehetnek. Ami "extra" az a tv, és a hűtő.


Az 5 ágyasról nem túl sokat tudok mondani, nekem nem tetszett mikor voltunk szülésfelkészítőn. Zsúfolt, hangos, nem választhatod meg kikkel vagy 1 szobába. (bnőmhöz egy hajléktalan nő került tavaly nyáron) Itt hozzák-viszik a babákat. Látogató nem mehet be. Te kimehetsz a hozzátartozókhoz, a babát nem viheted ki, csak egy üvegfalon keresztül láthatják. (apuka is)


Nekem nagyon bejött az egy ágyas, első baba, hosszú vajúdás után császár lett. Férjem végig velünk volt, sokat segített. Sajnos nem volt valami tiszta a szoba, (máik kérdésnél jól le is pontoztak, h mit a tisztasággal foglalkozok)nekem kellett takarítani. Itt csak "ahol a papok táncolnak" ott takarítanak.


Kérdésed van, írj nyugodtan!


Egy 13 hónapos kislány boldog anyukája

2011. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!