Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki Kórházban van...

Az Uzsoki Kórházban van lehetőség papás-mamás kórteremre?

Figyelt kérdés
Természetesen pénzért gondoltam, hogy mind a ketten bent aludhassunk a szülés után...
2011. jan. 30. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nincs a részlegen olyan szoba ami fizetős lenne. És bevallom nem találkoztam 2ágyas kórteremmel sem, bár lehet elkerülte a figyelmem. Az apuka csak a szülésen lehet ott, az anyukának segíthet bevinni a cuccait a kórterembe, de nem maradhat bent, és onnantól csak 10:30-11:30ig 15-18ig lehet a családjával, más időpontban elküldik a látogatót.

2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Hát ez elég sajnálatos:( Te ott szültél?

Én nagyon szeretném, ha az apuka végig ott lehetne velem, segíthetne mindenben, nem igazán bízom a nővérekben:(

És nem tudod esetleg Bp.-n van-e ilyenre lehetőség (nem magánklinikán, államiban, csak fizetős szoba)?

Nézegettem kórházakat, de nem túl részletesek a leírásaik...

2011. jan. 31. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem az Uzsokiban, én kétágyasban voltam. A csecsemős nővérek közül mindenki nagyon profi és nagyon segítőkész!!! Bármikor vihettem a babát, ha valami nem ment(volt, hogy hajnali 1-kor és segítettek szó nélkül). Az Uzsokiban ráadásul 5 napig kell maradni szülés után, nem csak hármat, ami nagyon jó, mert közben kiderülhet bármi a babával kapcsolatban és nem ügyeletre kell vele rohanni, hanem helyben segítenek. Én nagyon melegen ajánlanám! Ha lesz még babánk, újra oda mennék.
2011. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!