Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit kér Dr. Raft Miklós a...

Mennyit kér Dr. Raft Miklós a Lajos utcai magánrendelőben?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a MOM-ban 16000-nél tart már:(, nekem az sok. A Szent Imrébe szeretnék majd szülni, nekem őt ajánlották.
2011. jan. 30. 17:28
 1/3 Tóth Ilcsi válasza:
Én a III. kerületben dolgozom, így midkét helyen jártam A számla 15 ezer volt.A Lajos utcait nehéz megtalálni, de családiasabb az Óbuda Egészségközpontot tábláját kell követni. (Mondjuk én azt mondanám, hogy a belső kávézó fölött az első emeleten)A Medimom csili-vili de egy biztos mindkét helyen annyian vannak, hogy hiába vagy időpontara bejelentkezve , fél órát nyugodtan rátehetsz.
2011. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor szülsz, vagy megszületett már a babád?


Rafthoz jársz vagy kerestél mást?

Én azt tanácsolom, hogy keress mást. Nekem ő volt a fogadott dokim, de épp akkor bent is volt ügyeletben. Nagyon lekezelő volt, alig volt bent. Ha nincs fogadott szülésznőm, aki végig velem volt, és tündérien mellettem állt mindig, akkor nem tudom mi lett volna. Abszolút nem számíthattam rá, rendeléseken legalább másfél órákat kellett várnom. volt hogy 36+ hetesen nst eredménnyel több mint 3 órát vártam rá a kórházban!!! és nem ám épp szülést vezetett, hanem a folyosón, egyéb helyeken jópofáskodott. Aztán kb két perc után el is küldött...

2011. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az a véleményem, hogy összeségében -a férjem szerint is- megéri Őt választani.

Valóban 15 e a rendelése,előfordult már , hogy tényleg kellet rá várni, de egy biztos: felesleges vizsgálatra nem hív vissza, amit lehet " pénztárcakímélő" módon old meg, szakmailag - ezt orvos barátaimtól tudom - abszolút korrekt.

Lehet, hogy sokaknak ez nem számít , de nekünk bejött.

2011. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!