Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Vizer Miklós (pécsi...

Dr. Vizer Miklós (pécsi szülészeti klinika) milyen szülész?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható, alapos, kedves a betegeivel? Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? Mennyit kér a vizsgálatokért? stb.
2011. márc. 11. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy milyen orvos,mert én nem nála szültem,de a terhesgondozásért általában 5000 ft/ alkalom.Azon kívűl vagy az anyasági árát kérik el általában .De például a Panka dr 100000 ft-ot.kér.Én ügyeletesnél szültem ott (Papp Szilárd.)Ő nagyon rendes volt,és ügyesen varr.Én szülésznőt fogadtam(ő ismerős volt,szóval mi ajándék kosarat adtunk neki. De átlagban 20-30 ezret kérnek).A szülésznőm csinálta a munka nagy részét Kaizer Melinda.Nagyon kedves aranyos segítőkész.Akiről hallottam,ogy jó doki az a Várnagy Ákos.Kollégáméktól nem kért pénzt.Jó még a Labosa is,ő gondozásonként 5000-et kér.Tesóm pedig a Varga Tamásnál szülte mind a két gyerekét és meg volt elégedve,ők akkor annó 30-40 et adtak.Sajnálom hogy erről az orvosról nem tudtam írni,de azért remélem segítettem egy kicsit.
2011. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is csak hallomásból tudok válaszolni.

Nagyon jó, lelkiismeretes orvos (ezt tapasztalatból tudom), viszont pécsi viszonylatban nagyon drága, 10000 Ft-ot kért 2 éve a terhesgondozásért, a szülésért nem mondott fix tarifát, 60 ezret adtak. Nagyon elfoglalt, de ő a legjobb ultrahangos Pécsett.

2011. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem még tizenévekkel ezelőtt szült nála a nővérem, nagyon rendes és lelkiismeretes volt. Ma ő az egyik legjobb uh-os Pécsett (b.nőm még Pestről is hozzájött le uh-ra az első babájánál). Én nem hallottam rosszat róla. aki még viszont nagyon profi szakmailag és emberileg is nagyon rendes, kedves, dr.Koppán Miklós, én hozzá járok, kétszer műtött is, egyszer méhenkívülivel, csak jót mondhatok róla!
2011. márc. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én nála szültem mind a két gyerekem nagyon lelkiismertes orvos és a szülésnél is nagyon rendes volt a második gyerekemet 2008-ban szültem én akkor a magánrendelésre 800-Ft fizetem de azt mondom hogy erre megérte kifizetni minden hónapban mert olyan orvosnál szültem aki nagy oda figyeléssel bánt velünk és kísérte végig a terhességem én csak ajánlni tudom mint orvost és tényleg a legjobb uh Pécsen nekem nem mondta meg konkrétan hogy mennyit kér én 20000-Ft adtam neki szülés után.

2011. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem 800 hanem 8000-Ft bocsi
2011. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a 3. babámat fogom most szülni nála. Emberileg és szakmailag mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon ért a genetikához, az ultrahanghoz, kiváló szakember. Amikor problémáim adódtak az orvosok csődöt mondtak. Ő viszont mindig tudta, hogy mi a jó döntés, örökké hálásak leszünk érte.Most 160km-ről járok le hozzá terhesgondozásra, a világért sem bíznám a saját és a babám életét másra.
2011. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én 140 km-ről járok Vizer Miklós Adjunktus Úrhoz és bátran állíthatom, hogy a legjobb nőgyógyász, akiről valaha hallottam. Sajnos szüléskor még nem ismertem, így nem nála szültem, de azóta többször kezelt és egy nagyon nagy tudású, felkészült, lelkiismeretes szakember (tehát nem olyan, mint a "többség"). Nem utolsó sorban nem a gyógyszermaffia által vezérelt "tudományt" nyomja, nem híve a túlzott gyógyszerezésnek, nálam ő utalt arra először, hogy a problémáim tul.képpen a korábbi nőgyógyásznál történt túlzott gyógyszerezés következményei. Aki az ökoterápia híve, jó helyen jár nála. A magánrenelése árairól pedig annyit, hogy egyszer hallottam: azért kellett megemelnie 10 ezerre a díjat, mert egész egyszerűen fizikailag nem bírta a hozzá forduló betegszámot. Aztán viszont azt is hallottam, hogy azóta sincsenek nála kevesebben... Az az igazság nekem is bármennyit megérne, hogy ennyire biztonságban tudjam az egészségemet. Ha még szülni fogok, fogalmam sincs, hogy hogyan, de meg fogom oldani ilyen távolról is, hogy hozzá mehessek.
2012. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!