Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan 4 hete, hogy szültem,...

Lassan 4 hete, hogy szültem, és semmi panaszom, de este éreztem valami furcsa "dolgot". Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hetee, hogy szültem, és semmi panaszom, de eddig semmit nem vettem észre, szoktam magam nézni alul tükörben, most este meg ahogyan mostam ki magam, kerestem a belső varrat kilógó részeit, és ahogy tapintgattam ott éreztem valami furcsa nem puha (de nem is kemény) tapintású "dolgot", megnéztem tükörbe és valami fehérség van a hüvelyemben. Mi lehet ez??? Nem fáj semmim, és szerencsére panaszaim sincsenek. Ha géz darab maradt volna bennem, az gondolom már kijött volna, meg nem fehér lenne. Vagy ez természetes?! Nagyon ideges vagyok...
2009. febr. 6. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a varrat kis darabja igyekszik kifelé kissé gyulladtan. Nekem is ez volt. Elmentem a dokihoz, aki kiszedte. Egy gyulladt pubertáskori pattanáshoz tudnám hasonlítani!Nekem se fájt, csak éreztem, hogy ott van és idegesített. Menj el a dokidhoz és majd kiszedi azt a rakoncátlant!
2009. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos gézdarab! volt, egy szilvanagyságú, ma sikerült kiszednem.
2009. febr. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!