Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Furcsa kérdés, de: Szülés...

Furcsa kérdés, de: Szülés előtt elváltozik a szeméremdomb és ajkak színe?

Figyelt kérdés
Nekem lilásabb lett. Ez jelezheti, hogy közeleg az idő? Vajon mennyivel előtte jelentkezhet ilyen elváltozás?
2011. jún. 25. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A medencére nehezedő nyomás (méh súlya) miatt mindenkinek megváltozik a szeméremtáj színe, hisz ott ilyenkor lassabb a vérkeringés, pang a vér. van, akinél ez szinte az egész terhességet végigkíséri, másnál csak később jelentkezik... Ebből még nem lehet megmondani, mikor szülsz... Nekem kb. félidőtől volt lilás, sőt csúnyán visszeres... mivel 4. baba, így tök normális, hogy a 38. héten született (bár ha első lett volna, akkor is időben lettünk volna). [link]
2011. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én 38 hetes vagyok és csak most lett ilyen.
2011. jún. 25. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy :) Persze, ezzel nem mondom, hogy nem szülhetsz a kiírt nap előtt, csak ez a "tünet" nem jele a szülésnek. Inkább arról lehet szó, hogy a babád feje már nagyon lent van, beilleszkedett a szülőcsatornába, így a méhed és az ő súlya elnyomja a medence ereit. Könnyű szülést!
2011. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!