Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok Dr. Hagymási...

Tapasztalatok Dr. Hagymási Lászlóval kapcsolatban Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre lennék kiváncsi sima és császáros szüléssel kapcsolatban.
2011. jan. 31. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem nem vizsgált, csak mikor volt a nagyvizit szüléskor, de nem volt valami barátságos. Biztos még korán volt neki hétfőn reggel 8 órakor.

DE!! A mellettem fekvő anyukának ő volt az orvosa, hát... nem ajánlom, maradjunk ennyiben!

Blaskó doktor nem szimpi?

2011. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudnád kicsit részletezni, hogy pontosan miért is nem ajánlod a doktort?
2011. febr. 2. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Idézet egy másik fórumből ahol pontosan lehet látni miről van szó!

Ez tragédia és egyben komédia!Egy ilyen felfujt hólyagot mint ez a "főorvos" alig lehet találni még az orvosok között sem.Egy tehetségtelen figura,aki irt egy "könyvet" a család központú szülészetről aztán ultrahang és felszerelés nélkül becsapja a pácienseket, majd az osztályon jobb kórterembe és megkülönböztetett ellátásban részesiti öket és visszaél a hatalmi pziciójával, a kollegái rovására. Ezért amit itt leirsz normális helyen börtön járna... Gondolj bele: Van egy poziciója és azt használja ki,ennyi az egész- jogtalan előnyöket juttat annak aki fizet neki- a "magánrendelőben" ez a paraszolvencia gátlástalan formája-büntetendő!!Amit kikövetel és korrupt módon alkalmaz. Beszélget és aztán ad egy példányt a szintén korrupt módon támogatott könyvből, ami egyébként eladhatatlan szinvonaltalan ingyen osztogatásra esetleg jó,szinte csak ő vásárolt belöle.Az ilyen embereket kellene teljesen eltüntetni a magyar egészségügyből, balkáni stilus, önteltség arrogancia, erről a személyes tapasztalatom meggyözött. Akihez azért fordulnak, hogy a másik orvost ne tudja megakadályozni a császármetszésben és ne tegyen keresztbe. Az osztályon használja a hatalmát és a rendelőjében felveszi a pénzt az OEP finanszirozott vizsgálatokra.Tudok egy két más dolgot is, hogy hogyan él vissza a hatalmával és hogyan müködteti a valaha kapcsolatai miatt elnyert osztályát.Hogyan akadályozza a kollegáit tehetségtelenül, miközben előnyöket juttat azoknak akik letejelnek.

Minden el van intézve és kiváltságosak! Ez egy tény amit irsz ,de egyben vádirat is. Ebböl magyarázható a luxus amiben él és a vagyongyarapodás. Az APEH-nél is minden el van intézve és a kiváltság biztosított. Valaki vegye már észre! Csak a szakmailag felkészültség nem igaz-sem a felszereltség sem a mentalitás terén! A nagyképüség, Önteltség és korrupcio sokkal jobban illik rá- de a pozicio miatt egyesek szakmai felkészültséget gondolnak.

A vádirat:

"Igen vállal. Én 13 hetes kismama vagyok. Én 2 hete kerestem fel először. Már azt akartuk, hogy a 12 hetes vizsgálatokat Ő végezze. Egy alkalommal tőlem 8.000,- Ft-ot kért és azt mondta, hogy havonta 1 alkalommal kell mennem a magánrendelőjébe a kötelező vizsgálatokat a kórházban végzi, illetve a Nővédelmi Központot is rendszeresen látogatnom kell.

Azon mondjuk ne lepődj meg, hogy a rendelőjében nincsen ultrahang, ezért külön minding a kórházba fog behívni. Nekem ez furcsa volt, mert szerintem ez ma már alap. Egy biztos, hogy ma amikor mentem mindenhol, mindenki előrevett. Szülésznő ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy a főorvos úr kismamáinak minden el van intézve, sehol nem kell várni és állítólag a szülésnél is kiváltságosak a kismamák. Jobban odafigyelnek rájuk az orvosok és az ápolók. Mondjuk Én nem ezért kerestem fel, hanem sajnos a volt orvosm 04.01-től nyugdíjba megy, így szakmailag egy felkészült főorvost szerettem volna."

2012. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!