Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron Dr. Blaskó...

Székesfehérváron Dr. Blaskó Ervinnél szültetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem nem ö volt a fogadott orvosom,de amikor a kisfiam született ö is jelen volt a szülésemnél is meg a vajúdásnál is!Csak jót tudok róla mondani aranyos,segítökész!Már hozzá járok magánrendelésre.Csupa pozítivat tudok róla mondani!
2009. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is 6 hete szültem nála,szerintem szuper jó fej.De nem csak azokkal akik megfogadják, mert nekem nem ő volt a fogadott orvosom,de nála szültem,totál véletlenül.ő volt az ügyeletes.Hát jó természettel áldotta meg a sors,az tuti.Nagyon segítőkész,bátorító,és ari volt,és utána is végig szemmelkisért amig bent voltam,és ezért nem várt semmit.

Szerintem a egjobb doki fehérváron,én nemhalottam róla még rosszat.

2009. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De jó ezt a sok pozitív véleményt olvasni..

a neten nézelődtem,és csupa jó dolgot olvastam róla én is.

Köszönöm a válaszokat,igazán megnyugtattatok:)

2009. febr. 15. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem ugyan, de hozzá járok néha magánba , néha sztk-ba. :)

Ugyanúgy kezel mindenütt.

Figyelmes, bármikor hívható telefonon, a nevemre már a 2. találkozáskor emlékezett, bátorító.

Engem szerdán fog műteni, sajnos elhalt a terhességem, de nagyon vígasztal, és bátorít. :(

2009. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!