Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Februárra kiírt Kismamik hogy...

Februárra kiírt Kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nagyon várjátok már, hogy kint legyen a kicsi?

Hogy bírjátok?

Előjelek?

Hol fogtok szülni?

Azt is írjátok meg,hogy hány évesek vagytok!


2011. febr. 2. 10:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Február 7-re vagyok kiírva, egyelőre semmi előjele nincs annak, hogy a kisasszony ki akarna bújni, pedig már csak 6 nap van hátra a kiírásig... Ha nem bújik ki időben, sajnos be kell feküdnöm, de azt nagyon nem szeretném, úgyhogy bízunk a hétvégi melegfrontban, hátha kicsalja:)


Nagyon jól vagyok szerencsére, bár fáradékonyabb, 31 éves vagyok és Szegeden fogok szülni.


És Te?

2011. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én február 20-ra vagyok kiírva, de nagyon remélem, hogy egy kicsit előbb érkezik. Már csak azért is, mert ha nem szülünk a kiírt időpontig, akkor be kell feküdni. És mivel látogatási tilalom van, nincs sok kedvem ott bent lenni.

Már nagyon várom, hogy kint legyen! Kíváncsi vagyok rá nagyon, hogy milyen. :)

Jóslófájásaim már vannak, a derekam 2 napja majd' leszakad. A méhszájam 2100-as, így remélem, könnyen tágulok majd.

Én amúgy Tatabányán fogok szülni, és 24 éves vagyok.

2011. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amúgy hétvégén melegfront lesz? Akkor még én is megszülhetek. :)

A melegfrontot egész terhességem alatt nagyon rosszul viseltem. Decemberben akkor kerültem kórházba folyamatos keményedéssel, és akkor kezdtem el nyílni.

2011. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Febr. 22-re vagyok kiírva. Második baba.

Ma rettentő fáradt vagyok és hányingerem van, gondolom a hidegfronttól (elvileg van). A medencém, szeméremcsontom és derekam szokott fájni, meg a hasam is, sok a jósló, keményedés, de nem hiszem hogy előbb jön majd. A "nagy"lányom megmozgat, ide üljek, most álljak föl, ide menjünk oda menjünk.... (másfél éves), így nem unatkozom.

De ma rettentő erőtlennek érzem magam, alig várom hogy letegyem aludni a nagyot és alhassak én is.

1-2 napja a pocaklakó is kevesebbet mozog. Tegnap voltam ctg-n, minden ok, méhtevékenység szinte nulla. :S

Budapesten a SOTE II-n fogok szülni.

2011. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

17-én szülök elvileg. 24 héttől 2100 a méhszáj. Remélem emiatt nekem is hamarabb fog menni a szülés.

Első baba. A hátamon nem tudok feküdni mert fáj tőle a derekam. És reménykedünk párommal hogy ne legyen zárlat a kórházban. Őszintén szólva kezdek parázni a fájdalomtól, mert nincs lehetőség fájdalomcsillapításra. Feltéve ha befordult. Szeretnék túlenni a szülésen és babázni.

2011. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy Kerepesen fogok szülni, 19 éves vagyok.
2011. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

február 10-re vagyok kiírva, pont most jöttem meg az nst-ről és hát köszöni szépen nagyon jó neki odabent...pedig én már nagyon szeretném ha idekint lenne, fájások vannak, éjszaka az ágyban már csak gurulva fordulok :) fáj a derekam, a medencémnél néha azt lesem mikor pottyan ki úgy durja a kis buksijával :)

22 éves vagyok, és várom a kis fütyist!!

2011. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Február 14-re vagyok kiírva, a méhszájam még mindig 3000-es, keményedések vannak és én nagyon nagynak érzem a pocakom, rossz már ülni, ha megyek akkor meg nyomja a medencémet stb. de semmi egyéb jel. 32 éves vagyok és Keszthelyen fogok szülni, kislányt várok, de már nagyon :) :) :) mert első baba. Könnyű szülést mindenkinek és nagyon jó egészséget, mamáknak és babáknak!
2011. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ilyen sokan írtatok:)

én 16-ára vagyok kiírva,de tegnap a doki azt mondta,h elvékonyodott a méhszáj,de még zárt.Remélem hamarosan(és minél könnyebben)kibújik a kiscsajszi!

Nekem végig nagyon sokat keményedett a hasam,de most már fáj is a derekam is leszakad.Ma én is nagyon nyomott vagyok,de annyit mocorog a baba,h szinte már nem tudok hogy ülni,feküdni.

Front lesz?nah,ez jó hír:)

egyébként Pesten fogok szülni az Uzsokiban

2011. febr. 2. 17:13
 10/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én február 28-ra vagyok kiírva,tegnap voltam az első ctg-n,minden ok,a méhszájam tudtommal még 3000.

A szent István kórházban fogok szülni,25 éves vagyok és kisfiú lesz.

Hát igen,már nagyon várom én is hogy kibújjon.

Egyre több kis jóslófájást érzek ,most meg mintha zsibbadna a fenekem és a combom alja,meg a derekam is furcsa.

2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!