Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárra kiírt kismamik hogy...

Februárra kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a készülödéssel?Én február 10-re vagyok kiírva!
2011. jan. 6. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én február 20-ra vagyok kiírva. A készülődéssel jól állok, már csak a babaruhák mosása és vasalása van hátra. Meg fel kell fúrni egy polcot a szobájában, de az a férjem dolga. :)

Nem mondom, hogy túl jól viselem, ma például annyira nyom a babám, hogy szó szerint fáj. Éjszakánként alig alszom, mert sehogy sem jó feküdni.

De ezen kívül minden oké, szépen növöget a drága. A méhszájam már csak 2100-as, így pihenésre vagyok fogva, táppénzen vagyok, ami nem is baj, mert jól is esik, és érzem, hogy szükségem is van rá.

Te hogy vagy?

2011. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekünk még a babakocsi vásárlása hátra van,de más fontosabb dolog meg van.Pár rucit még ki kell vasalnom,de már a mosásukon túl vagyok.Az alvás az nekem is nagyon kényelmetlen,sehogy nem jó,meg a folytonos pisilés,pedig lefekvés elött már tényleg nagyon keveset iszok!:)De nemsoká túleszünk rajta:)
2011. jan. 6. 12:04
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

En februar 12-re vagyok kiirva.Jol vagyunk,azonkivul,hogy melyen tapadt meg a placentam es ezert a 37-ik heten e fognak fektetni es csaszarozni fognak.:(

Ugyhogy meg kihasznalom ezt a keves idot amit itthon tolthetek a 22 hos kislanyommal es kozben remenykedek,hogy nem valik le a placenta amielott befektetnenek.Ugye pihenesre vagyok itelve,de hat egy orokmozgo mellett nem igazan megy.

A csomagom kesz van,mar csak a piperecuccokat kell betegyem.

A baba ruhai mar a szekrenybe,a kisagy elokeszitve,a nagylanyom atszoktatva nagyagyra,ugyhogy fel vagyunk keszulve.

Meg popsiknocsot es cumisuveget kell vegyek ha netan kellene.

Jo babavarast mindenkinek es majd irjuk meg ugyanide,hogy ki mikor szult es hogy zajlott:)

2011. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én 17-re vagyok kiírva. 2100 értékkel már a 25 héttől sajna. Minden megvan, rucik kimosva a napokban pakolom a kórházi táskát. De szinte alig van hasam, olyan mint ha talán 6 hónapos lenne pedig fejlődik. Nem vizesedek, fulladok stb. Eddig a terhességi csíkokat is megúsztam.
2011. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Fúúú de jó neked hogy nem csíkozodól,én az utobbi idöbe kezdtem el,pedig kentem minden féle erre alkalmas olajokkal,de nem sokat segítettek sajan.Nekem nagyon nagya pocim,nagya csajszim:)!
2011. jan. 6. 13:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nekem sincs tl nagy pocim. A csíkokat eddig én is megúsztam, bár hallottam olyanról, aki az utolsó héten repedezett ki. De remélem megúszom. :)

Az én babám eddig mindig kicsit kisebb volt a koránál, a legutolsó UH szerint viszont már majdnem behozta a lemaradását. Mondjuk nem is nagy baj, ha nem lesz 4 kiló, idekint is ráér megnőni.

2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én február 8-ra vagyok kiírva.

Szerencsére jól vagyok, aludni is tudok, a sok gyaloglás azonban már nem nagyon megy, hamar elfáradok és szúr a medencém.

Kislányom is jól van, múlt héten 3000-es volt a méhszájam, magzatvíz normál, kiscsaj jól érzi magát odabent.


Már a kis szobája meg mindenen készen áll, még a kórházi csomagot kell bepakolni.

2011. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Február 20-ra vagyok kiírva; nekem változó az állapotom, általában végigalszom az éjszakát, illetve egyszer vagy 2x kelek fel pisilni, ellenben napközben rengeteget járok pisilni, annyira nyomja a hólyagomat a hasam, ha 10 percre leülök vagy lefekszem és felállok, annyira nehéznek érzem a pocim, mintha köveket hordanék benne.:)

Pedig csak a csajszit, aki 1 hete 1 kiló 80 dekát nyomott.

Semmim nem fáj, még a kézzsibbadásom is elmúlt, a lábaim is elég jól bírják még.

35 h km.

2011. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó! Hogy lehetsz 35 hetes, ha február 20-ra vagy kiírva? Én is akkorra vagyok, de én csak 34 hetes vagyok.
2011. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A doki 34-35 hetesre saccol az utsó menzeszemhez viszonyítva.

Egy héten mit vagy így kiakadva??!!

2011. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!