Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárra kiirt kismamik hogy...

Februárra kiirt kismamik hogy vagytok, pocitok nagy már, milyen nemü lesz a babátok, hol fogtok szülni? 27 km

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm ,jól vagyok! Nagyon féltem,tudod az első terhességemet végig hánytam! A mostaninál az első tremeszter volt kicsit émelygős,de már semmi. Pedig akkor is,most is kislányom lesz.A 16 héten méhlepény mintavételen voltam. A korom miatt, a babám egeszséges, és mivel ez a vizsgálat genetkai hát tuti a neme is.A magán dokim Pesten az István kórházba dolgozik.ott szülök.A Klinikák után ezt a kórházat mondták a legjobbnak,felkészültségben. Te hogy érzed magad?Tudod már a nemét a babódnak? Vásároltál már valamit neki?

Boldog babavárást!

2009. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan 8 éve szültem februárban, de azért leirom, hogy voltam ilyenkor. Tisztán emlékszem, hogy nagyon, de nagyon keményedett a hasam, veszélyeztett terhes voltam emiatt, feküdnöm kellett, az orvos be akart fektetni infuzióra, saját felelősségemre maradtam otthon. Minden hónapban azzal riogatott, h jajj csak még ezt a hónapot, jajj csak még karácsonyig.....és február 20.-ra voltam kiirva a fiammal.Elég nagy hasam volt már ilyenkor, ilyen tájt kezdtem vásárolgatni. Nyíregyházán szültem, febr. 19.-én. Annak ellenére, hogy temérdek magnéziumot zuditottam be a hónapok alatt, nagyon hamar megszültem. 3 és fél óra alatt.

Én ilyenkor mindig zenéltem a fiamnak, élvezte, és mikor megszületett, felismerte azta zenét. Azóta is megvan a kis zenélő holdacska. Bocsi, h sokat irtam.

Boldog babavárást!!

2009. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! En is a 27. hetben vagyok. A masodik babamat varom es nagyon elvezem a terhesseget, minden nagyon konnyu most es jol erzem magam. A nagyobbik babam fi, most lesz 12 honapos, a pocakbabank is fiu lesz, nagyon ugy nez ki. (4d-sen es 2d-sen is hatarozottan megmutatta, hogy csomag van a laba kozott). :-)

Talan epp a kis korkulonbseg miatt elvezem nagyon ezt a terhesseget, mert nem tudjuk, hogy lesz-e meg harmadik babank, ha lesz, akkor biztosan jo sokara, szoval most minden percet ki akarom elvezni. A fittsegemet meg egeszen biztosan a nagyobbik babamnak koszonhetem.

Egeszsegugyi panaszom nincs, a haskemenyedes hamarabb kezdodott, mint az elso terhessegemnel, de ezen kivul minden rendben velem az utolso vizsgalatok szerint.

Eddig 5,8 kilot hiztam, epp ma mertem.

A szules nalam meg fejben odebb van, nagyjabol semmit sem tudok rola. Ugyanis kulfoldon elunk evek ota, itt szuletett a nagyobbik babank is, de most hirtelen felindulasbol ugy dontottunk, hogy hazakoltozunk. Se dokim, se korhazam, se semmim, meg azt sem tudjuk pontosan, hogy Pesten belul hova telepedunk majd le, mert karacsony elott megyunk haza es januarban lesz a tenyleges hazkereses, bekoltozes.

De eddig talan a Margit korhaz eselyes, azt ismerem a legjobban.

2009. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi is jól vagyunk. Mindenkinek ilyen várandósságot kívánok. A nemét még nem tudjuk a drágának, de holnap megyünk UH-ra reméljük ott megmutatja magát. A pocakom napról- napra nagyobb, de szerencsére nem nehezíti a napi teendőket.Kiskunhalason fogok szülni, ez van legközelebb hozzánk és az orvosom is itt dolgozik. 29km
2009. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Sziasztok mi is nagyon jól vagyunk egy kicsit fáj a hátam de ez legyen a legkisebb gondom.Hát fogalmam nincs hogy mekkorának kellene lennie a pocimnak 2 hete volt 116cm,de szerintem nem nagy.Nekünk kislányunk lesz.Most járunk ott, hogy nem tudjuk,hogy mi legyen a neve én Jázmint szeretem volna elejétől kezdve de most hírtelen páromnak nem tetszik ez a név vagy a lehet,hogy másoknak nem tetszik de hát ő a mi kicsikénk hagy döntsük már el mi, hogy mi legyen a neve.Én Debrecenben fogok szülni.26km
2009. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én az első 23 hetet végig hánytam talán ennek tudható,hogy eddig 40dkg-ot híztam.Ez a 2.baba a kisfiam most okt.volt 2 éves.2 orvos is azt mondta,hogy most kislány van a pociba.Én hamar elfáradok.Pedig a pocim sem nagy viszont a baba benne igen.:)

Remélem olyan gyorsan megszülöm mint a fiam cirka 6 óra alatt.:)Szekszárdon szülök.

28 hetes km

Te hogy vagy?

2009. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is a 27. hétben járok, és ma dolgoztam utoljára:-)

Kislányunk lesz, már régen tudjuk, mert volt CVS vizsgálat.

A pocakom az elmúlt 2-3 hétben a duplájára nőtt, feszül is rendesen. Kb 1 hete érzem, hogy nem bírom egész nap talpon, napközben is muszáj pihennem, de komoly baj szerintem nincs. Szedem a MAgneB6-ot, C vitamint és várakozunk:-)

A lista már készen van, a 30. hét után beindul a vásárlás is!

Mindenkinek jó egészséget és sok örömet, türelmes várakozást kívánok!

2009. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...KEcskeméten fogok szülni.
2009. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, ezt és a jövő hetet dolgozom még. Kisfiam lesz, Sebestyénnek fogják hívni és Nagyváradon fogok szülni, mert itt élünk.

Eddig jóformán csak ruhácskákat vettünk, a kiságy és a szekrényke van meg.

Amik hiányoznak: matrac, ágynemű, hordozó, kocsi, törölköző, kispléd stb. Még ráérünk, két hét múlva már úgysem dolgozok.

2009. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi is jól vagyunk most vagyunk 26+3 hetesek:)Nekem csak a vesém szokott fájni picit kaptam rá gyógyszert azota kicsit jobb de semmi más panaszom nincs és nem is volt.Ugy nézz ki nekünk kislány bújkál a pocomban és a Gréta Anett nevet kapja.A volt Máv-ban fogok szülni ott Oszt. vezető főorvos a dokim.boldog babavárást mindenkinek ami még hátra van:)
2009. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!