Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt aolyan kismama, aki...

Van itt aolyan kismama, aki nem a fájdalom miatt fél a szüléstől, hanem a kitolás miatt?

Figyelt kérdés
Rettegek, hogy el ne akadjon a pici, hogy ne legyen oxigénhiányos. Van egy-két ismerősöm, akinek a babája nagyon megjárta... :(
2011. febr. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is félek picit tőle, de ne gondolj ilyen negatív dolgokra! Bízz az orvosban és a természetben, és persze a testedben hogy minden jól alakul. SOHA NE FÉLJ!
2011. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na én is a kitolástól féltem, azt hittem nem fog kiférni. Közben meg az volt a legjobb rész az egész szülésben :) És az emberi szervezet tényleg csodákra képes, ráadásul a szülésznő, orvos is segít. (Nekem legalábbis kihúzták a babát, amikor a feje kibújt).
2011. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan mondták és én is 2x így tapasztaltam, hogy az a legjobb része a szülésnek, mert ott végre nem csak elviseled a fájdalmakat, hanem tehetsz is valamit. És olyankor már mindjárt vége!

Nem szabad a félelmeket szőnyeg alá söpörni, beszélj róla ha szükséged van rá, de ne gabalyodj bele azért.

Kérdezz ezekről az orvosodtól.

2011. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ezen paráztam... aztán két tolásra kint volt! :) mintha emberfeletti erőt kapnál hirtelen, pedig már 24 órája szenvedtem... amúgy én arra gondoltam, hogy az orvosok minden esetben tudnak segíteni, vannak erre eszközök, fogó, vákum. mondjuk én szerencsére senkit sem ismertem, aki így járt volna..
2011. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy a kitolási szakasz sosem működött.

Rémálomként emlékezem rá,pedig 4 szülésem volt.Nekem sokkal rosszabb volt,mint maga a fájdalom!

2011. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!