Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11hete szültem, szóval már...

11hete szültem, szóval már egész jól túl léptem a hat hetes tilalmat, de még nem szeretkeztem a párommal, mert még nem jutottam el a kontrollra a dokihoz. Merjek igy szeretkezni?

Figyelt kérdés
Fájni nem fáj semmim, néha még érzem a gátsebem egy picit, de semmi különös. Még egy pici kérdés, ha szeretkezünk és csak úgy védekezünk, hogy nem bennem élvez el, és ha még nem jött meg a menstruációm sem, akkor honnan tudom meg, hogy esetleg nem vagyok-e terhes? Mert egyelőre még nem szeretnék az lenni! Bocsánat a kacifántos leirásért!
2009. febr. 8. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el kontrollra mielőbb.Terhes pedig lehetsz akár az első peteérésnél is,mielőtt jelentkezne az első mensi.Sokan jártak már így,ismerőseim között is.Volt aki 15 hetesen vette észre,hogy terhes.Nem jött rá előbb,mert szoptatott,a cicije más volt,hasa volt még,mensie nem jött még meg...stb..szóval semmi egyértelmű jel nem volt a terhességre.De lehet szoptatás alatt is gyógyszert szedni.Házaséletet lehet már élni,de nem árt ha megnéz a dokid.


Boldog babázást.

2009. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!