Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukák! Az apás szülés után...

Apukák! Az apás szülés után tényleg nem tudtatok ugyanúgy szeretkezni a kedvesetekkel?

Figyelt kérdés
Valamit változtatott meg bennetek?
2010. aug. 5. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem volt gond. A kettő teljesen más, ott a gyerek anyja volt, itt meg a feleségem. Az egyetlen változás, hogy nekem jobb lett a szex, és állítása szerint neki is sokkal jobb. És nekem jobb, hogy gyakrabban vagyunk együtt, mint a 9 hónap alatt.
2010. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

nálunk sem volt ezzel gond. ugyanúgy kívánom, sőőőt még jobban.

aki szereti a feleségét ott ez nem jelent gondot. !!

2010. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi,hogy "Anyaként" írok,de a párom dolgozik.

De viszont épp nemrég beszélgettünk erről,és abszolút egyetértünk az első válaszolóval!

Nálunk is sűrűbbek,és sokkal jobbak lettek az együttlétek!:)


Mondjuk ami fontos dolog,hogy semmi olyant nem látott,amit nem akart!Végig a fejem mellett állt.


És ez így volt tökéletes!Az biztos,hogy a következőnél is bent lesz! :-))

2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyukák is írjanak,ha ők érnek rá:-)!
2010. aug. 5. 11:23
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én örülök hogy bent volt és végignézte hogy szenvedtem:) Végig a fejemnél állt, így semmi csúnyát nem látott, de azóta nálunk is jobbak az együttlétek, és nem utolsósorban, büszke rám, és már tudja mit jelent, hogy életed adni egy gyermeknek:)
2010. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

n is anyuka vagyok és nálam is bent volt. Nem változott semmi, sőt már nagyon is várta, hogy leteljen a 6 hét :)

Nem is tudom miért kellene változnia valaminek, hisz mind a kettő természetes dolog, a szülés és a házasélet is.

Lehet,hogy egy-két érzékenylelkű apukát ez rosszul érint, de akkor menjen el szexológushoz vagy pszichológushoz, mert az nem normális szerintem.

Emiatt nem kellene félni az apás szüléstől. Az anyukának rengeteget jelent, ha bent van az apuka!

2010. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Chuuuu, mi a 9 hónap alatt is rengeteget szeretkeztünk! Olyan érzékeny volt a nunim, hogy csuhaj! Ezt a párom örömmel konstatálta és imádta! SZülésnél még meg is simogatta a bubiját a fiunknak, mikor már félig kint volt! Szülés után 3 nappal már kívánt és amit lehet, meg is adtam neki! :) A gátseb 3 hétig fájt, húzódott, tehát addig semmi ott, de utána mintha szűz kislány lettem volna, olyan szűk voltam! Mondtam is a doktornőmnek a 6 hetes kontrollon, hogy lehet szűkre vart! :) Megnézte, OK-snak találta. Azóta is sokkal érzékenyebb a nunim és ezt a férjem sem tudja kihagyni, hisz még jobban élvezem az együttlétet, mint terhesség előtt!


A válaszom tehát igen: változott! Pozitív irányba!

2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Csak azt nem értem miért lettünk lepontozva???

Akinek ellenkező a véleménye az írja le miért!!!!!

2010. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem a lepontozást!Akinek az a véleménye,hogy szülés után(vagy csak erre fogja) rosszabb lett minden,annak már előtte se stimmelt a kapcsolata!!!Ez tuti!Erős érett kapcsolatban a szülés élménye semmiféle gondot nem okoz,inkább erősít!!!
2010. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le titeket!Sőt miután láttam mi történik,mindenkit felpontoztam...
2010. aug. 6. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!