Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy szülés után visszahúzódjon a hasam?

Figyelt kérdés

Lehetőleg gerinckímélő gyakorlatot ajánljatok :-(((

Hulahoppozás segíthet?


mennyi idő, míg lesz valami látszatja?


2011. febr. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ami alegjobban bevált, hogy napközben nagyon sokszor behúzott hassal voltam, úgy ültem, tvztem, úgy főztem. És szerintem tényleg hatásos, folyamatosan terhelve vannak az izmok.

Mindig is lapos, izmos hasam volt, még a gyerekek előtt is így voltam sokszor.

2011. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így edzettem ahogy az első írta,nem időigényes ,bármikor csinálhatod! Viszont a kötényhasat sehogy sem lehet eltüntetni,csak sebészileg.Nekem óriási pocakom volt és sajnos lóg is a bőr a hasam rendesen!
2011. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*hasamon
2011. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben a szoptatás a legjobb méhösszehuzó,késöbb(mondjuk 6 hét után)meg a hasizom erősitő gyakorlatok segitenek.De nagyon sok múlik azon is,milyen a bőrtípusod,mennyire hidratáltad terhesség alatt és mennyire hiztál.Ja, és hogy milyen gyakorlatot javasolnék? Feküdj hanyat,húzd fel mindkét térded és alsó lábszáradra fektesd a babádat,úgy hogy szemtől szembe legyetek,majd hintáztasd fel-le,elölre hátra.Jó kis móka.
2011. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Kedves Utolsó! 3 hós a baba, ekkorával már lehet ilyet "játszani"? mert alig várom már, hogy lehessen :-)

2011. febr. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!