Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül szülés után...

Közvetlenül szülés után milyen súlyt kell fekve a pocinkra tenni, hogy az előbb visszahuzódjon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne súlyt tegyél rá, hanem jeget. Az segít visszahúzódni.
2008. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szoptass gyakran, annak van a legjobb méhösszehúzó hatása. Még érezni is lehet, hogy enyhén (többedszer szülőknél nem is olyan enyhén) görcsöl a hasad szoptatás közben az első időben. Ez a méhösszehúzódás miatt van.
2008. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a szülés után kisebb gondod is nagyobb lesz annál, hogy a hasad állapotával foglalkozz. Sosem értettem azokat az anyukákat, akik már a szüőágyon a hasuk miatt voltak elakadva, amikor ott volt a gyönyörű kicsijük a karjaikban. Néhány hét alatt vissza fog húzódni a pocakod, nekem az avonos feszesítő krém vált be és a szorítós bugyi (2 hét alatt ment vissza...) Szóval, nyugi, szép leszel újra, de mindennek megvan az ideje! Szülés után pedig nem ennek van...
2008. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem kértem a jegelést még eszembe sem volt. A szülésznő és az orvosom tette rá a hasamra.Én szerintem nyugottan kérheted a jegelést.Semmi súly,semmi leszorítás nehogy valami bajod legyen csak jegelés!
2008. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy hasleszorítót tettem rá és attól is szépen visszament. Lehet kapni azt hiszem drogériában. Nekem feliratták:) Remélem, találsz!
2008. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!