Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betegen fogok szülni? Lehet baj?

Betegen fogok szülni? Lehet baj?

Figyelt kérdés
38. hétben vagyok. Tegnap este óta fáj a torkom, folyik az orrom, tüsszögök. Próbálom magam kúrálni, de nem fog elmúlni egyik napról a másikra, ez biztos. Mi lesz, ha így fogok szülni? A pici elkapja? Mert szerintem nagy rá az esély. Volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. febr. 5. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Még van 2 heted. Addig meggyógyulhatsz. Amíg a baba a hasadban van, az összes bacit - és a termelődő ellenanyagokat is megkapja.
2011. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En voltam a lanyommal, igaz a 39 heten. nagyon eros hulesem volt, vegul tulhordtam de meg akkor sem mullott el. Miutan szultem adtak gyogyszert es maszkot kellett hasznalnom egy hetig meg mig elmult, semmi baja nem lett a babamnak. Szules utan egy nappal szoptattam.
2011. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nállam is ez volt.Szülés előtt 2héttel megfáztam,majd a lányom amikor megszületett emiatt(legalábbis ezt mondták)kapott fertőzést.Kapott antibiotikumot infúzión(branür volt a buksijában).Egy hétig voltunk bennt,de már másnapra jók voltak az eredményei,csakhát végig kellett csinálni az antib.-os kezelést.Remélem nem illyesztettelek meg.Nem volt komoly,és semmi nem garantálja,h nállatok is így lesz.Sok egészséget,és könnyű szülést!
2011. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bogyo110 ***** válasza:
Én is ugyan ugy vagyok csak én 39 hetes vagyok de ma elmentem a patikába kaptam egy homeopátiás csomagot és most ezzel kurálom magam de állitólag nem lessz a babának semmi baja !
2011. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyél mézet óránként egy kis kanállal, én akác mézet ettem, a tantum verde a legjobb a toroknak, mást nem is szedhetsz.

és van homeopatiás orrspray. euphorbium, ha a lázad felmegy csak algopyrint szedhetsz. Feküdj sokat, aludj ha tudsz.

Ez szerintem csak megfázás, én a hatodik hónapban vagyok és 3 nap alatt túl voltam rajta. Csütörtökön jöttem haza munkából, holnap már megyek dolgozni.

Nem terhesen ez mindig egy hétnél tovább tartott. Ja és utálom a mézet, de nagyon.

2011. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!