Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betegen szülni? (kérdésed tul...

Betegen szülni? (kérdésed tul rövid.

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy például lázas volt valaki és úgy szült?Januárra vagyok kiirva és elgondolkodtam,mi van ha valaki influenzás lesz vagy csak szimplán lázas akkor engedik természetes uton szülni?Várom a tapasztalatokat.
2010. nov. 26. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Még nem hallottam oylat hogy azért császároztak meg valakit mert megfázott/influenzás lett
2010. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi összefüggés nincs, piros orral, papírzsepik közt is elindítják a szülést, és ha lehet természetes úton. Kicsit furán hangzik, de elsőként a baba állapotához igazodnak. Ha ő jól van és kész az indulásra, nem annyira figyelik, hogy 38 fokos lázad van e? No meg a vajúdás olyan állapot, amikor a női szervezet felkapcsol 200%ra és semmi más nem fontos abban az x idővallumban, csakhogy a baba megérkezzen a kinti világba.

2010. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lázasan szültem, természetesnek indult, de a baba szívverése bedurvult, ezért császár lett. Dokim mondta, lehet az én lázam miatt túl melege volt bent...
2010. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Sziasztok! Én most 37hetes vagyok, és tüdőgyulladásom van, nagyon magas lázzal. Pluszban torokgyulladásom is van, napi 2x kell járnom szurira. :S É is attól félek, hogy nehogy beinduljon a szülésem, mert biztos vagyok benne, hogy nem tudnám megszülni ilyen betegen. Egész nap fekszem. Ráadásul tiszta nátha is vagyok, az orrom folyamatosan el van dugulva, max 2órára hat az orrsray. :S
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülés előtti napokban nagyon megfáztam, de a szülés napjára már jobb volt kicsit. Nem emiatt, de császár lett a vége, viszont a kisfiamnak és nekem is hőemelkedésünk volt, így őt rögtön el is vitték, és csak később láthattam.
2010. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:)Remélem nem leszel beteg mikor megyek szülni.13:33-as neked mielöbbi jobbulást és remélem nem lesz semmi gond veletek.
2010. nov. 26. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy visszakérdezek, de ha valaki náthás és be van dugulva az orra, hogyan tudják megcsászározni, mármint fekve esélye sincs hogy kiduguljon az orra? És ha rájön a köhögő roham?
2010. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az az igazság én lázasan szültem, koraszülésem volt. Természetes úton lett a baba. Igaz 2 x indították meg a szülést, mert úgy gondolták a babának mégiscsak jobb lesz ha megszületik. Infúzióban kaptam antibiotikumot. Amire sajnos allergiás lettem és az őrzőbe kerültem. A babát hamarabb engedték haza a kórházból, mint engem. Így saját felelősségemre jöttem haza a babával.
2010. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

infuenzásan és lázasan szültem januárban a 38.héten természetes úton.

6 hetes a kisfiam és minden oké :)


Gondolom te is babázol már? :)

2013. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!