Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után mennyi...

Hüvelyi szülés után mennyi idő elteltével voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Megvártátok a hat hetet, vagy előbb? Mennyire fájt. Én a gátvágás helyétől félek, hogy fájni fog.


köszi


2011. febr. 6. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kivártuk, nekem nem volt varratom, de fájt eléggé:S A második jobb volt már:)
2011. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónap múlva.


3 réteg varratom volt, és hüvelyplasztikám. Begyulladt és feldagadt az egész alvázam.


A mai napig fájdalmas sikosító stb ellenére...bár a fájdalom helyett inkább azt mondom kellemetlen és húzódik.


20 hónapos a babám és nem is lesz tesó

2011. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivártuk a hat hetes kontroll vizsgálatot. Akkor a doki szabad utat adott. Már eléggé zárt volt a méhszáj ahhoz, hogy ne legyen veszélyes. Addigra a varratok is rendben voltak, de azért óvatosak voltunk. Szerencsés vagyok, nem fájt.
2011. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi 5 hét múlva és egy cseppet sem fájt. Olyan volt mint előtte.
2011. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 6 hetes kontroll után voltunk együtt. Az első az olyan volt, mint a nagy első, kicsit fájt. De a második már sokkal jobb volt. :)
2011. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hét után, nagyon óvatosan! Tartottam tőle, hogy fájni fog, de nem volt semmi probléma. De nekem csak nagyon kicsi gátsebem volt, ezért voltunk bátrak. Akinek belső varrata van, vagy nagyobb gátsebe szerintem jobb, ha óvatos.
2011. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4 hét után óvatosan :) nem fájt a gátsebem, nagyon jó volt :)
2011. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva. fájt nagoyn nagyon nagyon. de mint kiderült ez nem nomrális, felkerestem az orvost és kiderült, h vadhússal voltam tele, az húzódott valahogyan, nem értem hogyande Azóta semmi baj. 12 hónapja szültem.
2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5 héttel szülés után, nem fájt!!Féltem én is a gátseb miatt, de semmi.Az első gyerkőcnél kellemetlenebb volt, de csak először.
2011. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 hónap...de azt hittem, hogy soha többé nem fog menni...

Szörnyű volt...

Jó olvasni azért, hogy a legtöbben nem így voltak..

2011. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!