Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 héttel szülés után végre...

8 héttel szülés után végre együtt voltunk a férjemmel, de.!? Többi lent.

Figyelt kérdés

Féltem attól hogy milyen lesz, természetes úton szültem, szülés előtt lelkiismeretesen minden nap csináltam az utolsó 1-2 hónapban az intimtornát, de mégis csalódtam. Nem éreztem "semmit". Ennyire kitágultam volna? Ez javulhat? Ha igen mennyi idő után?


Volt valakinek pozitív tapasztalata? Eléggé elvagyok keseredve.


2011. ápr. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen javulni fog! Már annak is örülj, hogy nem fájt! Nekem sokáig fájt még a szex...

Az idegek is sérülhettek, de később jobb lesz!

2011. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két gyermeket szültem természetes úton,a kisebbik is már 3 éves és jól megy a szex, érzem is a páromat és orgazmusom is van! Fel a fejjel, majd helyreáll a rend!

Ami viszont (engem legalábbis) zavar, hogy hátulról, mikor jól előredőlök "felpumpál" levegővel (szerintem azért már nem vagyok olyan szűk, mint szülés előtt), de más pózban ez nincs!

2011. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de tapasztaltátok ezt az átmeneti "érzéketlenséget" ? Vagy Nektek egyből jól működött minden?
2011. ápr. 14. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:56


Ha megengedsz egy kis segítséget és előre is elnézést, hogy nem a témába vág.

Ez nem azért van mert nem vagy szűk. Én még nem szültem és ehhez az állapothoz képest is nagyon szűk vagyok, de ez velem is minden alkalommal előfordul.

Kicsit más szögben kell tartani a feneket és akkor nem jön elő ez a probléma.

2011. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés az olyan nő, akinek elsőre működödik a dolog. A többségnek fájdalmai vannak, a teljes érzéketlenség kevésbé jellemző. Valószínű átvághattak egy idegszálat, ezért tapasztalod. A jó hír, viszont, hogy pár hónapon belül normális lesz ismét a dolog, viszont idő kell hozzá.
2011. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt az első pár alkalommal, hogy féltem attól, hogy esetleg fájni, fog stb. ezért nem élveztem a szexet, de nem okozott fájdalmat sem és amint megnyugodtam, már rendesen működött minden!

15.09- es válaszírónak köszönöm a pumpálós problémára irt megoldást, majd próbálkozom! Mindenesetre ciki a dolog, pedig 8 éves házasok vagyunk a párommal, mégis szégyenkezek előtte emiatt!

2011. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez másnál is probléma. Én is 8 hetes szültem. Nálam az van, hogy talán túlságosan is beszűkültem (poénkodtam is, hogy lehet, hogy a doki egy kicsit beljebb öltött a kelleténél:) és nagyon FÁJ! Szegény férjem meg azt hiszi, hogy csak kitalálom azt, hogy fáj és én csak őt nem kívánom:( Pedig tényleg nem így van, és remélem hamar elmúlik ez az állapot, mert nagyon nem jó így:(
2011. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változni fog, ne aggódj! Mi is csalódtunk először szülés után, pláne, hogy már nagyon-nagyon hiányoztunk egymásnak:)mi 5 és fél 7 után voltunk először együtt, és jól pofára estünk, kitágultam, meg mintha más szögben lett volna a hüvelyem! A lelki csalódottság is sokban rányomja a bélyegét, hogy nem olyan jó a szex, mint előtte, de ne adjátok fel, sőt a sok szex nemcsak erősíti most az izmokat, de újra összecsiszolódtok. Most 8 hónapos a kisfiam, és ugyanolyan jó, mint szülés előtt!
2011. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat. Így megnyugodtam,látom van remény, mától a legjobb barátom a türelem!!! :)
2011. ápr. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!