Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen doki Dr. Kovács Zoltán...

Milyen doki Dr. Kovács Zoltán nőgyógyász, természetgyógyász?

Figyelt kérdés
Szült már nála valaki?
2009. febr. 10. 09:19
 1/10 anonim válasza:
Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak vele. A férjemmel szerettük volna kikérni a szakmai véleményét, egy órát váratott a magánrendelőjében, majd közölte, hogy nem fogad minket (mikor kérdeztük, hogy akkor miért várakoztatott egy órát, azt felelte, hogy úgy gondolta, hogy személyesen mondja el ezt nekünk). Lehet, hogy jó szakember, de mint ember csak egy pénzéhes, kulturálatlan frusztrált kisgyerek.
2011. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sziasztok!Járt már valaki a doktorurnál?
2011. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:)

Én azóta is hozzá járok, nagyon kedves, alapos dokinak ismertem meg. Legutóbb több, mint egy órát benn voltam nála...pedig kinn várt a sok beteg. Én csak ajánlani tudom:)

2011. júl. 24. 12:43
 4/10 anonim válasza:

Szia!

És tényleg alkalmazza a természetes gyógymódokat?

2011. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen:) általában elmondja, hogy tud gyógyszert is felírni, ha azt szeretném, de természetes gyógymódokat is ajánl. én persze mindig az utóbbit választom:)
2011. júl. 26. 18:51
 6/10 anonim válasza:

És Dr Takáts Bélával kapcsolatban nincsenek véletlenul tapasztaltaid?O is alkalmazza az alternatív gyogymodokat is,Budapesten rendel.

Dr Kovács Zoltánrol elég sok rossz tapasztalatot hallottam,hogy nem figyel a betegre,nem ért a szakmájához,nem tul kedves,stb.

Tudom,hogy nem ez alapján kell ítélni,de nem akarok megint mellényulni az orvosválasztással.

2011. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szia:)


sajnos őt nem ismerem, de megnéztem a honlapját és szimpinek tűnik.

nekem kovács dokiról tényleg nincsenek rossz tapasztalataim. velem mindig kedves és odafigyel.

szerintem egy konzultáció erejéig próbáld ki...nem kér sokat.

üdv:rita

2011. aug. 1. 08:44
 8/10 anonim válasza:

Voltam Dr Takáts Bélánál,és o a legkiválobb szakember,és a legmegbízhatobb,legkedvesebb nogyogyász,akivel valaha találkoztam.

Kikezelt olyan hosszantarto betegségekbol,amikbol más orvosok nem tudtak.

2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom fogod-e még olvasni. A kérdésem az lenne, hogy 2009 óta hozzájársz folyamatosan? Változott a véleményed róla? Mennyi a rendelés költsége? (már ha nem vagyok túl indiszkrét)

2013. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom. Én úgy ismertem meg, mint egy nagyon emberközpontú, a nőket valóban tisztelő, rájuk figyelő, szakmailag is nagyon profi és lelkes, motivált orvos, aki abszolút a páciens szempontjait tartja szem előtt. Kétszer szültem nála, a másodikat ingyen vállalta, mert éppen olyan helyzetben voltunk, hogy nem tudtuk anyagilag megengedni magunknak, hogy kifizessük a "hálapénzt", de ő ennek ellenére vállalta a kísérést és a szülés levezetését, és pont ugyanolyan lelkiismeretesen, a szabadidejében a szülésre beérkezve vezette le a szülést, mint az első alkalommal. Az egyik legjobb szakember, orvos és ember, akivel valaha találkoztam.
2017. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!