Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jános kórházban dr. Szentivá...

A jános kórházban dr. Szentiványi Zoltán szülész elérhetősége kellene?

Figyelt kérdés
Nekem email cím is jó lenne,ugyanis most nem mint orvos kutatok utána,hanem a családfát próbáljuk egy páran kideríteni,de nem a korház honlapján keresztül akartam ezt intézni.Ráadásul nem is budapesti vagyok,jóval messzeb lakom,úgyhogy aki tudna valamiben segíteni,örülnék neki.
2011. ápr. 4. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A Jánosban SzentKIRÁLYI Zoltán dolgozott, de januárban meghalt. Ha jól tudom, akkor 34-35 áves volt.
2011. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi: éves
2011. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Szentiványi nevezetűeket toborozzuk a facebookon,már 47-en vagyunk.Apukám mondta hogy van ilyen nevezetű féltestvére,sosem hallott róla semmit.beírtam a keresőbe,és az dobta ki hogy a jános korházban van egy ilyen nevű szülész-nőgyógyász szakorvos jelölt.Azért gondoltam hogy megpróbálom itt,hátha valaki tud valamit.Ráadásul nem is biztos hogy ő az.
2011. ápr. 4. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, két éve jöttem el, akkor még csak Szentkirályi volt. Azóta persze, lehet ott Szentiványi is. Amúgy én egy Heves megyei településről származom, ahol a 2. világháború előtt élt egy (nemesi) Szentiványi család. A kúriájuk ma művelődési ház. [link]
2011. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,rendes vagy!
2011. ápr. 4. 18:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a kórház honlapját és valóban meghalt egy fiatal orvos,de van egy Szentiványi nevezetű is.
2011. ápr. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!