Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi szülészeten Dr...

Nyíregyházi szülészeten Dr Pósz vagy Plósz Zoltán nevű dokiról mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hónapja császároztak és a fogadott dokimnak el kellett utaznia továbbképzésre, így Dr. Pósz Zoltán vette ki a varratokat. Nagyon rendes volt. A szobatársamnak pedig ő volt az orvosa és csak jókat mondott róla.
2010. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ismerősöm nála szült. nem volt fogadott dokija sem. az ügyeletesnél szült, és azt mondta nagyon jó volt a doki.
2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem nyíregyen,a dokim éppen szabin volt és nekem a szülésznőm nem javasolta az általad kérdezett dokit,mert szerinte fiatal,nincs elég tapasztalata ha esetleg komplikáció lép fel!
2010. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 2007. 11. 30.-án szültem nála, nem volt fogadott dokim és ő volt az ügyeletes, de én úgy vettem észre hogy nagyon ügyes volt, nagyon odafigyelt rám, közben magyarázta nekem a dolgokat amit kellett.Semmi panaszom nincs rá, és másnap be is jött hozzám megnézni hogy jól vagyok e. Most szeretnék másik babát, és őt akarnám megfogadni, de akárkitől kérdeztem róla, senki nem tudott róla semmit.Hogy ott van e még... És azért kérdeztem itt róla. Szóval nekem abszolút pozitív a véleményem. Várom a további válaszokat!
2010. júl. 30. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:

a második vagyok. az ismerősöm 3 napja szült nála. viziten is nagyon normális.


esetleg más doki?

2010. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze! Érdekel más is, aki nem pénzéhes. Abban is segíthetnétek, hogy Nyíregyen hová kell menni vizsgálatokra, mert első babámmal Nyírbátorba jártam. Vizsgálatra hova, UH-ra,... Melyik ajtó, melyik emelet. Legelőször hova kell menni, be kell e jelentkezni, vagy csak fogom magam és megyek?
2010. júl. 31. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:

ha sztk alapon akarsz jönni akkor kérsz időpontot megmondod hogy gy néz ki babát vársz. normál nőgyógy vizsgálatra most jó két hónap az időpont, de ha terhes vagy, azt nem tudom mennyi idő. ha maszek lapon akarnál menni akkor kinézel egy maszek orvost. nekem molnár Balázs a dokim, ő nem pénzéhes, lelkiismeretes, a magánja 8000Ft. ebben van jó 30-45bperc beszélgetés, válasz a kérdéseke, Uh jó tiz perc plusz ad a piciről mindig 1-2 képet. hozzá olyan 2-3 hét a várakozás.


Bár vannak még jó orvosok de azoknak ára van. Ha sztk alapon mész, lehet hogy akkor is van mód arra hogy név szerint menj orvosokhoz, nem tudom. Lényegében nekem is volt jó és rossz tapasztalatom a terhesambulancián a dokikkal amig meg nem fogadtam az enyémet. ám tény hogy jó doki, de nagyon nehezen érhető el!!!!

ha kell valami, irj privit. szia

2010. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!