Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok nőgyógyászt,...

Ajánlanátok nőgyógyászt, illetve kórházat Budapesten? Szentendre irányából mennénk.

Figyelt kérdés
Érdemes nődokit választani vagy csak kórházat és szülésznőt?
2011. febr. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én csak egy kórházat tudok ajánlani, mert én azt ismerem és maximálisan elégedett voltam vele. Szerintem Sote I. Nöi Klinika.

Doki pedig vagy Dr. Szabó Gábor vagy Dr. Laky Marcella. Mindketten nagyon rendesek, figyelmesek és abszolút nem pénzéhesek. Egyikhez terhesgondozásra jártam, a másiknál szültem, de mindketten bejöttek hozzám szülés után megkérdezni, hogy hogy érzem magam, szükségem van-e valamire. Pedig semmi kenöpénzt nem adtam.

Lehet, hogy a többiek tudnak jobbat is, majd eldöntöd :)

2011. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
János kórház, dr Szuromi András, nagyon szuper orvos és a kórházzal sem volt bajom.
2011. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka, István kórház
2011. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szt. István. Dr Kosztin Árpád
2011. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!