Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell bevinni a szülésre...

Mit kell bevinni a szülésre és a gyerekágyas osztályra a Szt. Istvánba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szülésre hálóing, törölköző, tusfürdő, wc papír papucs.

A gyermekágyra pedig a saját és a babád cuccait.

2011. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azokat írom le, ami külön az Istvánra jellemző, de ha kéred, írok később bővebb listát is.

Novemberben szültem ott.

Saját hálóingben szülsz. Érdemes wc papírt is betenni, mert nincs a szülészeten a wc-n. A szülőszobában egyből kérik a baba ruháit, én 56-osokat készítettem.

Az esti fürdetéshez törölköző, kis sapka és a kórházi napokra ruha kell.

Napi 3 db pelenkát adnak, érdemes pluszba vinni. Amit ott kapsz, 2-es méretű Libero, ha icipici a babád nem árt a newborn (1-es).

Köldökcsonkhoz és pelenkázáshoz voltak dolgok, de pl mikor én voltam, volt egy ellenőrzés és akkor összeszedték, mert elvileg nem lehetne. A biztonság kedvéért vigyél popsitörlőt, krémet, köldökcsonhoz azt a Naturlandos hintőpont és gézlapot, meg 70%-os alkoholt.

Van egy szoptatós szoba, ahol vannak mellszívók (nagy elektromosak), de a szobádban jól jöhet a saját. (Van, aki 2,5 nap után haza is mehet, akkor talán nem is lesz rá szükség.)


Ennyi jutott eszembe.

2011. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő már a harmadik babám, de a másik kettőt a Rókusba szültem és ott csak nekem kellett saját ruha a babának nem.
2011. febr. 11. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Októberben szültem az Istvánban. Saját kórházi cuccaidat,wc papír,piperecuccok. Babának ruhák,popsitörlő,pelenka (hétközben adtak napi 3 pampers,de hétvégén nem),krém,hintőpor,alkohol volt, babatörölköző,sapka. Mellszívót adnak,de csak 1 elektromos van,arra mindig várni kell,jobb ha viszel.Nálunk kivárták a 3 napot,hamarabb nem engedtek el senkit.
2011. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!