Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri Markot Ferenc korházba...

Egri Markot Ferenc korházba babának vini kell be ruhát a csecsemö osztályra? Szülés után hány nappal engednek haza minket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A védőnőm információja szerint igen.3 body,3rugi,angolpólya. Sima szülés után ha minden rendben 3-4 nap,császár után 5-6 nap(orvos függő).36h.kismama
2010. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én idén januárban szültem, nem kellett vinni ruhát. Lehet megváltozott azóta, bár kétlem. De ha akarod, hogy a saját ruhájában legyen, akkor nyugodtan vihetsz.
2010. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok,és második babám lesz nekem is,ezért én is meglepődtem ezen a ruha témán.Hangsúlyozom védőnő mondta nekem is,de szintén tanácstalan vagyok,mert két hét és szülök.Addig még megpróbálok informálódni a csecsemő-osztályról,hátha az 100% infó,majd jelzem.
2010. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!