Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dékány Ágnes doktornő a Szent...

Dékány Ágnes doktornő a Szent Imre Kórházban. Tapasztalatok? Mennyit a magánrendelésén a vizitdíj és van-e konkrét tarifája a szülésért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

szia en az agihoz megyek es szerintem nagyon aranyos es nagyon kedves es figyelmes! mivel voltam a urban martanal es egyaltalan nem szimpatikus es nem figyel oda semire meg az UH amit csinalt sem jo mivel akkor pont 11 hetes voltam es muszaj let volna 12 heti UH es nem hivott visz meg vizsgalatok mijat sem es aszt mondta hogy 6 het mulva kell csak menem !!de mindegy pocsi hogy rola tobbet mondtam !:):)

na szoval az agit sokan dicserik es en is nagyn kedvelem a szulesznom ajanlotta meg a baratnom:):)es terhesgondozasra 8 ezret kel fizetni,en most 16 hetes kismama vagyok es hetfon megyek agihoz a magan rendelobe,minden hetfon rendel a praxisban.

remelem segitettem ha esetleg valamit meg szeretnel kerdezni nyugottan ja es en az elso babammal vagyok terhes es a szent imreben fogok szulni:):):) szia

2011. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hátha még valakinek jól jöhet a válaszom..

2hónapja szültem D.Áginál, csak ajánlani tudom, méghozzá jó szívvel!!! Miután az 1.szülésem 2évvel ezelőtt császárral végződött (ami minden bizonnyal teljesen jogos volt, de számomra elég nagy csalódás és kudarcélmény), a 2.szülést “tiszta lappal, új csapattal” képzeltem el. A várandósság felénél a szülésznőm ajánlotta Ágit. Nekem végtelenül szimpatikus volt már elsőre, nagyon kedves, közvetlen. A rendelésén soha nem éreztem, hogy nem jut rám elég idő, türelmesen meghallgat és mindenre kimerítően válaszol!

Amit én elképzeltem a szülésről, maximálisan támogatta, és végig is vitte! (Már eleve boldog voltam, hogy császár után is bíztat a rendes szülést illetően, mert észrevételem szerint nagyon sok orvos nem vállalja, sőt, lebeszéli róla a kismamát.) Én nagyon akartam rendesen szülni. Örökké hálás leszek neki és a szülésznőmnek, hogy sikerült! Nagyon hosszú volt, nem volt könnyű, de végig segítettek, hagytak a számomra legkényelmesebb pozícióban vajúdni, sőt, azt minden eszközzel elő is segítették. Pedig az előzetes császár miatt jobban kellett figyelni a kislányom szívhangját. Ági pedig csupa jókor hozott jó döntéssel segítette a szülés haladását.

A 2.kislányom neki(k) köszönhetően úgy született meg, ahogy mindig is szerettem volna: nyugalomban, félhomályban, gátmetszés nélkül. Csak egy pillanatra sírt fel, azonnal a hasamra tették, ott csak szuszogott és nézelődött..

Nem lehettem az alternatív szülőszobában, de azt hiszem, ennél egy otthonszülés sem lehetett volna sokkal szebb. A 2napig tartó, erős jóslófájások és a 12órás szülés után mondom (már aznap ezt mondtam!), hogy újra ezt csinálnám végig!!! Természetesen újra ezzekkel a csodálatos emberekkel!

A Praxis Magánrendelőben rendel, 8000Ft/alkalom. Ott van UH is (4D is, aminek az árát nem tudom), 6000Ft/alkalom. Egyébként meg van egy szuper honlapja: szulnijo.hu. Felkészítést is tart (kb.1,5óra, 8000Ft/család, nagyon megéri!).

A szülésért tudtommal a Szt.Imrében ált. 80ezer körül kapnak. Az külön szimpatikus volt nekem, hogy ő nem közölt tarifát. Én kérdeztem, rámbízta.

A szülésznőknek a legtöbben 30-50ezer között adnak.

Jó szülést!

2011. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!