Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt illik adni a...

Mennyi pénzt illik adni a szegedi klinikán szülés után a dokinak és a szülésznőnek? A dokim választott (Dr. Keresztúri Attila), de nincs fix tarifája szülés utánra (1-1 vizsgálat 8-10. 000 Ft a magánrendelésén), a szülésznőm nem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha választott a dokid, akkor általában a magánrendelés 10szeresét szokták adni. A szülésznő, ha nem választott, akkor nem szokatk pénzt adni. Ha mégis adnál Neki vmit, akkor csináltass egy ajándékcsomagot. Az ismerősömék 50 ezret adtak a szülésznőnek, aki választott volt.
2010. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát 80-100.000-et biztosan nem tudunk már odaadni :(

Szerintem nem várna el ennyit, ez már-már pesti ár.

Akikkel beszéltem, átlagban 40e-et hagytak a klinikán. Az nem lehet elég?

2010. febr. 15. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapja szültem Szegeden, igaz nem a te dokidnál. Választott orvosom volt, 40ezret adtam neki. Nem volt fix díja, legalábbis nem mondta. AZ ő magánrendelésein amúgy 7-8ezer forintot fizettem, de ennek a 10x-esét mi sem tudtok volna kifizetni, így ennyit kapott. A szülésznőnek nem adtam, pedig megérdemelte volna, de ő nem volt választott.
2010. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben szültem és a dokinak 50 ezret adtam, választott volt, de nem fix tarifás. A szülésznőnek 20 ezret adtam, ő nem fogadott, hanem ügyeletes volt és eredetileg nem szándékoztam a szülésznőnek adni, de ha valaki, akkor ő megérdemelte a hálámat. Inkább egy jó szülésznőt fogadj, mint dokit szerintem.
2010. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos dokit muszáj volt választani, mert nem vagyok annyira könnyű eset (trombózis hajlam stb.), így viszont már nincs pénzünk fogadott szülésznőre is.

2010. febr. 15. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
szió én is pont a mai nap kérdezgettem, hogy mennyit illik adni! habár én majd győrben szülök nekem is max:40-50ezret mondtak! aki annál többet kér az már pofátlanság!!
2010. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 21. 02:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Had kérjen. Fel kell venni , rögzíteni a pofátlanságot és feljelenteni.
2013. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Dr Nogrády Miklósról tudja valaki, hogy mennyiért vállal szülést?
2016. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!