Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskemétiek! Legyetek szívese...

Kecskemétiek! Legyetek szívesek és írjatok tapasztalatokat helyi orvosokról! Pl. Mennyit kérnek magánrendelésen, a szülésért, hogy viselkednek veletek, milyen sűrűn rendelnek vissza?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én az idősebb dr Tankó Andráshoz járok magán rendelésére 10000 ret kér de ő a legjobb ultrahangos és nagyon jó orvos. kedves türelmes megbízható és nyugalom árad belőle !!Én nagyon szeretem és nagyon megbízható!Kiváló orvos!!!
2010. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok elfelejtettem hogy nekem volt 2 elhalt terhességem ezért én kb 2 hetente jártam az elején és nagyon vigyáz rám!!!
2010. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én dr. Steinmetz Györgyhöz jártam. 2 gyermeket szültem nála. 6 éves kislányt, 6 hónapos kisfiút.

Teljesen elégedett voltam vele. Mindenre kaptam választ tőle, mindent meg tudtam vele beszélni. Bármikor hívhattam, szerencsére problémamentes volt mindkét várandósságom, úgyh s.o.s helyzetben nem tudom milyen lett volna velem.De alapból nyugodt személyiség.

Alkalmanként 9 ezer a magánrendelése, szülésért 40 ezret kapott még + ba.

2010. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Horti Tamásnál szültem. A magánrendelésen 10 ezer forint volt minden alkalom, 40 ezret adtunk a szülés után. Határozott, eléggé kimért, de én nem is vártam mást egy orvostól.Tudja a dolgát, túl sokat nem vizsgálgatott...mindezek mellett türelmes ( én mindentől féltem!!! )emberséges, nyugodt.Szülés közben mikor már nagyon kész voltam, határozottan rám szólt, mert kapkodtam a levegőt, de amint kint volt a baba, áthajolt az asztalon és hangosan számolgatta az ujjacskákat, és ő szólt a szülésznőnek, hogy emelje már fel a gyereket had láthassam.Ha nem "udvarlós", jópofizós orvoszt keresel, akkor őt ajánlom.
2010. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint..hat hetente kellett visszamennem hozzá a rendelésre, a 35. héttől már csak a kórházban találkoztunk a ctg-k után.
2010. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Nyírády Tamáshoz járok, 8000-et kér egy rendelésért, most vagyok 25 hetes, eddig havonta jártam hozzá, most 3 hét múlva kell mennem, de én ikreket várok, úgyhogy jobban figyel rám. A barátnőm nála szült tavaly, ők 40 ezret adtak neki.
2010. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!