Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frissen szült kismamák hogy...

Frissen szült kismamák hogy vagytok? Hogy éltétek meg a szülést?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom akik első babájukat szülték,és féltek az ismeretlentől,de most már túl vannak rajta!


37+2napos még szülés elött álló kismama:)


2009. febr. 11. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!én 6 hete szültem!nagyon rettegtem hogy mi fog velem történi!de amikor ott vagy visznek magukkal az események és csak arra koncentrálsz hogy minnél elöbb kintlegyen a picikéd!Én szülésem simán indult és császár lett a vége!Én roszabbra számitottam mint amilyen volt!

sok sikert és boldog babavárást

2009. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes a babám.

Nekem könnyű terhességem volt, könnyű szüléssel. 2 óra alatt "kipottyantottam" a kislányt. Semmi rossz élmény, jó dokik, jó hangulat. Fájt nagyon, de szerencsére hamar túlvoltam rajta.

A gátsebem kb 1 hétig fájt, aztán már teljesen jól voltam. A vérzés-barnázás kb 4 hétig tartott. 6 hetes kora óta újra tudok tornázni. Most már minden újra olyan, mint régen, csak van egy szuper kislányom :) :) Nagyon nagy boldogság!

2009. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy én azt hittem,hogy sokkal-sokkal jobban fáj egy szülés. Tényleg fájt, de annyira nem, mint amit vártam. Így nekem kellemes csalódás volt :)

2009. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 3 hete szültem. Nekem nagyon keserves volt szülés. Lehet azért, mert 3 héttel hamarabb jött a picur, rövid volt a köldökzsinór, ferdén volt a méhszáj és infulzióval indították meg a fájásokat. Nem akarlak megijeszteni, de én ott akartam meghalni a szülőágyon. Már szegény párom is sírt, mert nem tudott rajtam segíteni és csak nézte ahogy szenvedek. Szóval nekem nagyon fájdalmas volt, nem is gondoltam volna, hogy valami ennyire tud fájni. De amikor végre kibujt a pici lány nagyon megkönnyebbültem és egyből azt gondoltam, hogy megérte azt a szenvedést.

Remélem neked semmi gond nem lesz!!!


Könnyű szülést!!!


3 hetes anyuka

2009. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom még most is csikar a belem de sztem megyek megint budira
2009. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!