Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan frissen tesztelt...

Nini24 kérdése:

Vannak olyan frissen tesztelt kismamák, vagy gyakorló anyukák, akik alkalmazták a barátcserje- málnalevél-palástfű kombit a teherbeeséshez? Mennyi idő után hatott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is feltettem ezt a kérdést pár napja,csak egy válasz jött rá,hogy egyszerre ne próbáljam a kettőt,hanem adjak időt a teának(pár hónapot). Ugyhogy én most a teát iszom,meg mellé szedek naponta e-vitamint meg folsavat.
2009. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én cickafark teát ittam a ciklus 5. napjától a 13-ig utána palástfüvet és az első hónapban sikerült a baba. már majdnem 2 éve próbálkoztunk. a málnalevél teát a szülés előtt kell inni, mert az készíti fel a méhet a szülésre. ja és szedtem még femibiont.
2009. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én is szedem a femibiont, a málnalevelet lehet inni a cickafark helyett, de csak PÉig, úgy tudom. Aztán palástfű!
2009. máj. 5. 17:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Még valaki esetleg?
2009. máj. 5. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a cickafark teát ittam a hónapban pé-ig, de nekem nemhogy előrehozta a pé-t, hanem kitolta a 24. napra, most nem tudom mit csináljak, adjak-e neki még egy hónapot, vagy igyak málnalevél teát, vagy barátcserjét????
2009. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokaktól hallottam ezt a reakciót a cickafarkról, ezért választottam inkább a málnalevelet. Persze, lehet, nekem meg ez nem lesz jó... Majd kiderül! Még bízom, nagyon az elején vagyok! :)
2009. máj. 5. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Jól tudod,a málnalevelet lehet inni középidőig és onnan a palástfűteát!Nekem a málnalevéltől előbbre jött 2 nappal a pém,de még sajnos nem jött össze a köv.baba.

Remélem neked több szerencséd lesz!Sok sikert!

2009. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szedtem a barátcserjét (Agnus Castus D 4) tabl. formában, hogy beálljon a ciklus ill. hogy a prolaktinom (egy kissé magas volt) csökkenjen. Kb. 4 hónapig szedtem, eleinte naponta 1 x , majd 2x. Közben ittam a málnalevél teát, hogy elörébb hozza a PÉ-t. Végül már csak a palástfü teát ittam egy egész hónapon át, mert nagyon szenvedtem a PMS-töl (a PÉ-töl a mensiig mindennap fájt a hasam). S egy hónapra rá terhes maradtam.

Egy 6 hetes manó anyukája

2009. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A babásoknak gratulálok, akinek még nincs, nagyon drukkolok! Magamnak is :)
2009. máj. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!