Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy 6 héttel a...

Lehetséges, hogy 6 héttel a szülés után megjön? Ezek szerint a kontrollra sem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Majd meg pukkadok, elmentem pisilni és a wc papíron egy rózsaszín csík lett. December 31-én szültem, két hete nem volt már vérzésem. Tudom, az utolsó kérdés hülyeség, csak 3 hónapja (Görcsöltem szeretkezés után így nem mertem próbálkozni) nem szeretkeztem a párommal,úgy vágyom már rá és most tessék. Sírni tudnék!!!! Holnap mentem volna a dokimhoz.
2011. febr. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár én írtam volna!

Pont ma telt le a hat hét,holnap mentem volna dokihoz,de megjött...Így csak jövőhéten megyek!

Mi mondjuk szombaton feladtuk,és szeretkeztünk!Nagyon jó volt! :)

2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is totál összezuhantam, mikor ugyanekkor megjött... Mondjuk, ha gátmetszésed volt, akkor nem baj, ha még egy kicsit pihen a seb - ennyi a pozitívuma.
2011. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia nyugodtan menj el a kontrollra!

Nekem szülés után 4 héttel jött meg. Egy hét múlva mentem a kontrollra (előbb, mert elutazott az orvos pont 6 hét múlva), és nem volt gond, megvizsgált, de a rákszűrésre vissza kellett mennem amikor elmúlt, mert azt ilyenkor nem tudja levenni. Csak ráírta a papíromra h épp menstruálok.

2011. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Végül nem mentem el, pedig továbbra is csak rózsaszínezek.
2011. febr. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!