Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha nem megyek el a...

Mi van, ha nem megyek el a szülés utáni 6 hetes kontrollra?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy amikor esedékes lett volna nem voltunk itthon hosszútávon. Már 12 hete szültem, jól vagyok.

Ja, közben voltam vizsgálaton kb. a 3-4 héten mert lázas voltam (mint kiderült más miatt), nem volt gond.

Nem mennék el megint.


2011. jún. 4. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Te tudod...ez a te érdeked, nem az orvosé!
2011. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azt nézték, a méhem mennyire húzódott vissza (már 1 héttel szülés után teljesen, mert szülésznő megnézett), és a varrataim kiestek-e rendesen, ahogy kell. Kérdeztek a vérzésről, ill. nincs-e gond a vizelet visszatartással. Kérdezték, akarok-e manuális vizsgálatot, nem kötelező, ha jól érzem magam. Kértem, csak annyit nézett, hogy az izmaim működnek-e ott rendesen.

Te tudod, én személy szerint azért lehet, hogy elmennék, vagy felhívnám a dokit, hogy lecsúsztál, de mindent rendben érzel, és ő mit mond.

2011. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem már 5 hónapos a babám, és nem mentem vissza 6 hetes kontrollra.Semmi problémám nincs.Ha éreztem volna, hogy valami baj van, mentem volna,de én inkább ki hagytam.A hátam közepére nem kívántam, se az orvost, se a kórházat!!
2011. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Kettőt szültem, egyszer se mentem vissza.
2011. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, Te érzed, kötelezni nem lehet rá senkit. Én visszamentem, nem véletlenül találták ki, hogy vissza kell menni.
2011. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Én miután a 2. babát megszültem,nem látott doki,csak mikor a következővel terhes lettem :) Tekintve,hogy akihez lehetett volna menni,egy bunkó,még jobban is jártam,hogy nem mentem vissza kontrollra.


Jó babázást!!

2011. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Igazán nem tartom jónak ha nem mentek vissza. Előttem is írták nem véletlen találták ki a kontrolt. Sokszor rákszűrést is csinálnak, vagy uh-t, és megnéznek egy csomó mindent. Rákszűrésre se fogtok járni évente???? Van gyereketek akiért felelősséggel tartoztok, olyan szempontból is, hogy magatokra vigyáztok, hogy fel tudjátok nevelni. Mindenki azt hiszi, Ó ugyan, én nem leszek mellrákos, vagy méhszáj rákos, pedig akár milyen hihetetlen a betegség nem válogat. Mióta anyukám 43 évesen mellrákos lett vesszőparipám a mellszűrés, és a rákszűrés. Egy szülés nem mindennapos dolog amit el kéne bagatelizálni. Természetes folyamat ez igaz, de ellenőrzés szükséges.
2011. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!