Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül a szülés után...

Közvetlenül a szülés után mennyi ideig hagytak titeket magatokra a babával?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az örzőben két órát de egyszer kétszer ránk néztek.

Közvetlenül a szülés után csak kb. 2 percre

2011. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan semeddig :( Megszületett, megpuszilgattam (szülésznő fogta), elvitték lefürdetni, megvizsgálni, stb. Aztán legközelebb már csak a szobánkban találkoztunk 4 óra múlva és az éjszakát sem tölthette velem. Pedig a szülés gyorsan, komplikáció mentesen zajlott. Én konkrétan úgy éreztem magam szülés után, mintha misem történt volna, jöttem-mentem, hajlongtam, pakoltam, stb. tatabányai kórház...
2011. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szülés után rám rakták pár percre, majd elvitték fürdetni, mérni, addig engem összevarrt a doki, majd utána velem volt egy órát kb. hogy ismerkedjünk, szopizzon. Utána elvitták és legközelebb 2 óra múlva láttam a gyermekágyas osztályon.
2011. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi kb. 1 órát töltöttünk el hármasban a szülőszobán.
2011. febr. 18. 13:04
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze miután lemérték, felöltöztették, de nem fürdették, csak megtörölgették.
2011. febr. 18. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Semennyit, de császár volt :( Épp, hogy láthattam, odahozták, hogy megpusziljam.
2011. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semennyit elvitték, mert én nagyon szarul voltam, sok vér vesztettem, belázasodtam.

Este kicsit odahozattam, de még tartani is alíg bírtam.

szülés után 12 órát a szülőszübán voltam megfigyelésen, állandóan jöttel nézték, nem vérzek-e....

Igazán csak másnap délelőttől voltam életképes, onnantól viszont végig velem volt

2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kb 2-2,5 órát, miután a babát lemosták, felöltöztették.

amíg engem stoppoltak, apa babázhatott, majd onnantól, hogy a doki is kiment, olyan 2 órát lehettünk hármasban.

2011. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2órát onnantól, hogy varrás stb után magunkra hagytak.

de szülés után a fürdetés súlymérés stb is a szülőszobában zajlott- szóval egy pillanatra sem vitték ki onnan. Nagyon jó volt!!

2011. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Végig,a 2 óra megfigyelési idő alatt.A férjem is ott volt.A szülésznőm 2x benézett hozzánk.
2011. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!