Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok, képes leszek...

Mit gondoltok, képes leszek természetesen megszülni a babámat?

Figyelt kérdés

Furcsa a kérdésem, de aggódom, félek. Most kezdtem a 37. hetet.

Hatalmas a baba, én alacsony vagyok, 55 kg-al kezdtem a terhességet.


[link]


2011. febr. 21. 17:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem születése előtt 3 héttel 3600 grammos volt fiam, amikor megszületett a 40+6-on, akkor 4400 gramm és 57 centis lett (feje:36)

Simán szültem.

2011. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%

Szia, tényleg ne izgulj! Híve vagyok annak, hogy fejben dől el! Nekem a szülés előtti napon mondta az épp uh-ot végző doki, hogy ez csaszi lesz, készüljek, mert ez a gyerek óriási! Teljesen beparáztam, mert én mindenképp szerettem volna átélni s zülés folyamatát! És.....sikerült is. 2 óra alatt sima szülés útján megérkezett a kisfiam 57 centivel és 3930 grammal. Ha sokat gondolsz a császárra, akár abban a formában is, hogy félsz tőle, vagy nem akarod, sajnos az agyba az az infó jut el, hogy erre kell felkészülnöd! Ne is gondolj rá! (Agykontroll!)

Légy nyugodt, ez menni fog! És tényleg nem varázsolhatott a pocakodba apa egy akkora babát, ami nem férne ki! A természet sokkal okosabb nálunk!

2011. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas hasam volt,féltem,hogy nem tudom megszülni simán! De a szülésznők biztattak! Végülis két és fél nap vajúdás után császár lett de nem a baba mérte miatt hanem mert hanyatt volt!Szóval ne aggódj,menni fog!
2011. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért majd ird meg,hogyan alakult. Sok sikert!
2011. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztatást. Mindenképpen megírom.

Kisfiam csak 50 cm volt és 3600 gr.

Most ez a kislány a pocakomba nem tudom, hogyan nőhetett ennyire nagyra.

A cukrom is rendben, arra sem lehet fogni.

Az a vicces, hogy egész végig a koraszüléstől és icipici babától féltem, erre tessék........

2011. febr. 22. 14:50
 26/32 anonim ***** válasza:
Nincs téraránytalanság? Mit mondtak,átfér a medencéden? Én se lennék éppen nyugodt:S de nem akarlak ijesztgetni. Miért nincs dokid? Én fontosabbnak tartom,mint a szülésznőt már ha komplikáció adódik. Minden esetre könnyű szülést kívánok!
2011. febr. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Azért nincs orvosom, mert a páromnak nincs munkája, az én max gyedemből éltünk eddig. Sajnos így csak a szülésznőre telik. Így alakult. Senkii nem így tervezte, nyáron még magánorvoshoz jártam, de most nem telik.

Nem tudom, hogy kinek kellene és mikor megállapítania a téraránytalanságot, mert csak a szülésznővel találkozom, max. uh-on a doki mér.

2011. febr. 23. 11:10
 28/32 anonim ***** válasza:
Nagy has nem mindig jelent nagy babát és fordítva.
2011. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok.

24-én megszületett a kislányom. 37+4 napra (nincs elszámolva) 4250gr-al és 52 cm-el.

Villám szülés volt, burokrepesztéstől számított 2 órán belül megszületett.

2011. márc. 3. 15:36
 30/32 A kérdező kommentje:

A lényeget lehagytam:

mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül, természetes úton, külső-belső repedésekkel.

2011. márc. 3. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!