Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg annyira rossz a...

Tényleg annyira rossz a szülés/gyerekágy a SOTE I-en? Mindenkitől szinte csak rosszat hallok ?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát... Én még szülésznő tanulótól is csak rosszat hallok...

Ha már dolgozni se szívesen megy oda az ember, akkor az nem mutat túl vidám képet egy esetlegesen ott szülő nő számára...

2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott a dokid v te választottad v oda tartozol?
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi véletlen elküldtem az előbb. Csak mert én is mindig csak rosszat hallottam róla. Ezért én a II-re mentem. Mentő vitt és megkérdezte, h meikre akarok menni.
2011. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy hotel,az biztos de én meg voltam elégedve vele.Persze ebben sokat számít milyenek a szobatársaid.Mi végig röhögtük azt a 4 napot,éjjel-nappal ment a zabálás,egymás babáira vigyáztunk amig egyikünk elment zuhanyozni stb.Mi hajnalban értünk be a kórházba.Paráztam h bunkó lesz az ügyeletes orvos h felkeltjük de nagyon normális volt-ezt is ki kell fogni.Nekem volt szülésznőm.Mindíg figyelt rám,de sosem volt tolakodó,akadékoskodó.Mindíg mindent elmondott,így nem ért semmi váratlanul.12 óra múlva császár lett.A műtősök és az anesztesek is tök rendesek voltak.A férjem kezéből még a fényképezőt is kivették és ők fotóztak.Az intenzíven már nem voltak olyan jópofik de segítettek mindenben.Kérdezz-kérdezz-kérdezz!!!Minden ami nem világos,nem ciki hidd el!De maguktól nem mondanak semmit.Ez vonatkozik a csecsemősökre is a gyerekágyon.Nekem nem lövellt be a tejem,még a 3.napra sem,(még a 7.-re sem) bőgtem..ők meg vígasztaltak.Én elvoltam!
2011. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első az I.-en a második a II.-n született!

Ég és föld a kettő! Ha teheted inkább a kettesre menj! Szívből tudom ajánlani a dokimat!

Rémes volt az egyes, én voltam a terhesosztályon is egy napot, tök bunkó nővérek között, a gyerekágy rémes, szűk szobák, bunkó csecsemősök, és ápolók.

A kettesen nekem csak jó tapasztalataim voltak! Minden téren, persze ott is voltak nem túl kedves ápolók, de alapjában véve mindenki kedves volt.

2011. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az orvosom az I-ben van,ezért nem is akarok váltani,csak kíváncsi lennék,hogy tényleg a lehető legrosszabbra kell készülnöm?
2011. febr. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!