Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron Szakács...

Székesfehérváron Szakács Szilvia milyen volt szüléskor és mennyit adtatok neki mint fogadott orvosnak? (Hogy én is beálljak a sorba, egyébként már rég meg akartam kérdezni)

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos árat nem tudok mondani, de azt tudom, hogy két olyan nő is nagyon dícsérte, akiknek nem a fogadott orvosuk volt, csak épp Szilvia volt az ügyeletes.
2009. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhesgondozás magánban alkalmanként nekem 6.000 Ft, havonta megyek (mindig van UH, méhszájamat is megnézi, ill. átbeszéljük az összes leletet, eredményt és kérdésemet, és tanácsokat is ad).

Én kérdeztem tőle a szülést is, azt mondta, h aki amennyit tud adni, ill. amennyit gondol, h megérdemel!


23 hetes pocak

2009. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Még annyit, h szerintem tökéletes választás! Emberileg és szakmailag egyaránt!!

2009. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi kicsit elkéstél ezzel ugyanis 6 é fél hós a lányom és végül nem nála szültem,bár őt fogadtzam meg de nagyon rosszul sült el,nem akarlak megijeszteni de nem foglalkozott velünk s koraszülött lett kicsikém császárral úgy hogy miatta majdnem mindketten ...na szerencsére itt vagyunk Schwarzinger doktor úr jóvoltából
2009. okt. 14. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!