Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ergam cseppet a házi doki...

Az ergam cseppet a házi doki is kiírhatja? Vagy van valami vitamin, ami segíthet, hogy hamarabb helyre jöjjek majd, mint egyébként? Esetleg a kórházban lehet kérni ilyen inekciót?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy szülés után megint elhúzódó lesz a vérzés/ pecsételő. A helyi doki egy sintér,így utóbb sem voltam nála kontrollon. A terhes gondozást is nehezen oldom meg,és elutazni normális dokihoz egyáltalán nincs lehetőségem,nincs aki a nagyokra vigyázzon-szülés után a legkisebbet amúgy sem hagynám másra,mert több mint fél napot vett el az életünkből minden olyan alkalom,amikor utaznom kellett.

Az első szülés után a kórházban kaptam inekciót,ami a méh összehúzódását segítette elő- mindenkinek automatikusan adták- 4,5 éve volt. A vérzés 2 hétig tartott,majd a gyermekágyas folyás kb 1,5 hét volt,ezután semmi,majd a 6. héten megjött,és vissza állt minden a rendes kerékvágásba.A második szülésnél már nem adtak semmit a kórházban,akkor sima szobában voltunk,3 óránként szopizott a gyerkőc,itthon 2 hónapon keresztül óránként, 3 hétig volt erős vérzésem,majd még a 7-8. héten pecsételések voltak. Most várom a 3. babát.


Tudom,hogy itt nem orvosok válaszolnak! Tapasztalatokat,tanácsokat várok!

Bocsi,hogy hosszú voltam!!


Előre is köszönöm!!


2011. júl. 23. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!