Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE Klinikán szültetek 1....

SOTE Klinikán szültetek 1. faros babát hüvelyi szüléssel? Mik a tapasztalatok ebben a témában? Van joga a szülőnek "választani"?

Figyelt kérdés
SOTE 2
2011. febr. 25. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném h 2011-ben bárki is ezt igy bevállalja...
2011. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
offot neeee :)
2011. febr. 25. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Van joga választani? Mármint, hogy megszüli vagy császár?

Természetesen van joga, emiatt ne aggódj.

2011. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van joga??? Ne haragudj, ez nem így van. NAgyon orvosfüggő. HA van orvosod, aki bevállalja, akkor mehet a hüvelyi szülés. HA ügyeletesnél szülsz, aki tapasztalatlan a faros szülés levezetésében, hidd el, nem választhatsz. Illetve ha mégis erősködsz, meg vagyok róla győződve, hogy x idő vajúdás után felmerül majd egy olyan körülmény, ami miatt MINDENKÉPP meg kell császározni a saját érdeketekben, ha érted, mire gondolok.. Orvos.
2011. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi


nincs erre "törvény", szabály, hogy 1. faros = császár?

2011. febr. 25. 12:42
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, erre gondolok, hogy ha szeretné valaki, ragaszkodhat-e a sima szüléshez vajon?
2011. febr. 25. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy van rá törvény. Én is faros első babát szültem simán. Az orvosomnak nem volt egy szava se ellene.

De ha kényelmes orvosod van, akkor erőltetni fogja a császárt, az tuti. A hálapénz is több a császár után, hát minek dolgozna??? Az orvossal beszélj, nézd meg, hogyan reagálj, szükség esetén válts orvost.

2011. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félig off: a 2. volt faros és hüvelyi úton született a 2es nőin. Végig azt hajtogatta az összes doki, de ugye tudom, h nagy valószínűséggel császár lesz? Már nagyon untam... Mikor élesben voltunk már, akkor is még egy nyilatkozatot írattattak velem, hogy vállalom, saját felelősség ÉS! végszükség esetén beleegyezem a császárba. A dokim szerencsére kiállt mellettünk és nem is volt semmi gond, 3-4 óra alatt meglett a kiscsaj, 2008-ban. Gondolom, azóta nem sok minden változott. Elméletben nem kötelezhetnek császárra, csak ha tényleg a szülés folyamán felmerül a babát v anyát veszélyeztető indok. Ettől függetlenül nagyon sok kórház mond nemet az 1. faros baba "normál" születésére.
2011. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!