Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első császár volt...

Ha az első császár volt mennsyi esély van rá hogy másodszor is császár?

Figyelt kérdés
Első kisfiamnál programozott császár volt.Most azt mondta az orvosom hogy nemtudja probálkozzunk e természetes szüléssel.Ezek szerint inkább császározna?
2011. nov. 8. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok!

Ezt vele beszéld meg hogy mit szeretnél. Szerintem függ az eltelt időtől,és hogy miért volt az első programozott császár.


Engem is császároztak rögtön az első gyereknél,és az orvosom 3évet mondott a következő babáig. Igaz a lányom nagyon nagy súllyal született.

2011. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 32. hétben vagyok, a kisfiam és születendő kislányom között 2 és fél év lesz.

Mikor még régebben beszéltünk a dokimmal erről a kérdésről azt mondta, hogy ha adottak a feltételek és akarom, megpróbálhatjuk a hüvelyi szülést. Első baba faros volt, ez volt a császár indoka.

De a szonográfus, aki a kórházban dolgozik, azt mondta, hogy nem jellemző(legalább is itt), hogy engedik a sima szülést, mert a heg a végére mindenkinek elvékonyodik.

Majd meglátjuk, a lényeg hogy a baba is és én is rendben legyünk.

2011. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam megszületett császárral a,z orvosom azt mondta erre a kérdésemre, hogy császár után mindig nagyobb az esély a következő műtétre, mint a hüvelyi szülésre. Nekem a 2. is császár lett 2,5 év különbséggel.
2011. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az első SOS császár volt 2008. szeptemberben. Most vagyok a 27. hétben, az orvosommal már hetekkel ezelőtt beszéltem, kikértem a tanácsát, véleményét. Nagyon nem akartam császárt, de ő inkább azt ajánlotta, és az az igazság, hogy teljes mértékben meggyőzött az érveivel. Úgyhogy úgy néz ki, hogy programozott császár lesz, de nagyon be vagyok tojva miatta. Annyi biztos, hogy a baba és az anyuka érdekében mindenféleképpen jobb, ha a második császármetszéssel születik.
2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk az első császáros lett, kettőzött lábtartás miatt

utána 2,5 évre szültem simán a másodikat, arra 3,5 évre simán a harmadikat

:-)

csodálatos érzés szülni, nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!

2011. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!