Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyukák...

Császárral szült anyukák mennyi gyereket terveztetek, terveztek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 3 gyermeket szerettem volna. A kisfiam császárral született, aztán volt egy nagy hasi műtétem, szintén a császár helyén vágtak és a méhem is sérült. Most is császárral kell szülnöm, és azt hiszem nem vállalok be ezen kívül még egy hasfelmetszést.
2011. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nagyon szeretnék sok gyereket,de legalább hármat. Nekem 1 babám van,és semmi gond nincs a hegemmel,könnyen felépültem.

Sajnos ami közbeszól hogy 2 babánál ne legyen több,az az anyagiak!

2011. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 császárom volt de csak 1 élő babám van:(((

Nem tervezek több terhességet,ahhoz túlságosan félek.

2011. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 honapos a kisfiam es meg egy babat szeretnenk.

A sebem gyorsan gyogyult, inkabb a csontjaim fajtak sokaig es az epidural helye. Azt mondtak, ha ugyanabba a korhazba megyek terhesgondozasra, nem engedik hogy megprobaljam termeszetes uton megszulni a masodikat. Az elso nagyon kemeny volt, hiabavalo harc es halat adok nap mint nap a modern orvostudomanynak. Ha nem lenne, siman belehaltunk volna mindketten a szulesbe. Szoval felkeszultem a masodikra, a 8. honap utan probalkozhatunk ujra teherbe esni.

Kettot terveztunk, remelem ugy is lesz.

2011. febr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én hármat szeretnék. Van már kettő, mindkettő császáros baba volt, az utolsó 1 hónappal ezelőtt! Hát akkor nagyon elgondolkoztam azon, hogy még egyszre bevállalom-e ezt a hasvágást! A második már jobban megviselt, mint az első, gyakorlatilag azt hittem 3 napig, hogy ezt nem élem túl! Az elsőnél nem volt ilyen, nem tudom mi lenne egy harmadiknál! :(( Majd meglátjuk, de azt amúgy is majd egy 4-5 év múlva lesz esedékes! Hátha addig összeszedem a bátorságom!
2011. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kisfiam van,páromnak előző kapcsolatából is van egy kisfia,most várjuk első közös babánkat,valószínűleg most is császárral kell szülnöm.Ha nem lesz semmi gond talán bevállalunk még egy babát!
2011. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Császárral fogok szülni és csak egy babát terveztünk.Nekem bőven elég ennyi(nagyon sokat szenvedtem a terhességgel és pszihésen is meglehetősen rosszul viseltem,pánikrohamok stb) Párom kettőt szeretett volna,de megbeszéltük,hogy én nem vagyok többre képes.Se testileg,se lelkileg.
2011. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam. Még kettő babát szeretnénk! :)
2011. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2,5 éve szültem a fimat császárral, most várjuk a tesót.

Én mindig két gyereket akartam, császártól függetlenül.

2011. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiam, császárral született.

Szerdán kiderül, hogy van e kistesó a pocakban. Én 3mat szerettem volna, de szerintem csak kettő lesz, és az anyagiak miatt. Aztán ki tudja, hogy pár év múlva nem gondoljuk-e meg magunkat. :D

2011. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!