Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után...

Természetes szülés után szükségetek volt hüvelykúpra, hogy minden a régi legyen? Milyen fajtát használtatok? És az bevált?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen hüvelykúpra gondolsz? Nekem nem kellett semmi, de nem is hallottam még róla.
2009. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint vmi síkosítóra gondolsz?Mivel nekem nem volt gátmetszésem,már az első együttlétkor is minden a régi volt...ha másmilyen kúpra gondolsz,arra sem volt szükségem,mert nem szedtem össze semmit,illetve a hüvelyflórám ugyan olyan maradt(tehát Ph-t vissza állító kúp sem kellett)
2009. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a dokim ajánlott hüvelykúpot, ha fájna az együttlét. Segít a hüvely rugalmasságát visszaállítani, aloe verat tartalmaz...stb.
2009. okt. 1. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A Cikatridinára gondolsz? Én azt kaptam, elég drága, viszont jó, nekem sokat segített.


4 hós kisfiú anyukája :-)

2009. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem az lesz az, kék dobozos, ugye? mennyibe került? bármelyik gyógyszertárban meg lehet vásárolni?
2009. okt. 1. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! megkerestem neked, van ott ár is, viszont ennél többet nem tudok neked segíteni de talán ez is vmi!
2009. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:21-es vagyok.

Igen, tartják a gyógyszertárak, és kb 2000 Ft/10 db.

Az lesz az, kék dobozos. Egy próbát megér!

2009. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! tegnap 17:52-es vagyok! tegnap annyira lökött voltam h elfelejtettem a linket :D Bocsi! szóval ezt találtam: [link] Még egyszer bocsi És remélem most már segítettem!
2009. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!