Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fahéj nálatok bevált a...

A fahéj nálatok bevált a szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam ki, hogy zabpelyhes tejbe tettem két kiskanál fahéjat, de nem lett tőle semmi. Nektek mi vált be?
2010. jún. 3. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbér + fahéj vált be, de nem kis kanállal, hanem 2-3 evőkanállal belekevertem teába és azt ittam meg. Írtó xar :((((
2010. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál még hozzá tonikot, mássz meg párszor lépcsőn egy tízemeletes házat, ülj bele egy kád vízbe, szexeljetek, egyél utána meg még még még fahéjat. Aztán mehetsz szülni :)
2010. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajna bevált,de akkor még nem tudtam hogy ennek ilyen hatásai vannak! :( 31 hetes voltM és almás fahájjas teát ittam 3 napja és 15 fahéjjas palacsintát ettem meg 48 óra alatt!Annyira kívántam!de 11kor ettem meg az uccsót és fél 6-kor este fájásaim voltak!Amit akkor még nem tudtam hogy azok,csak tudtam hogy valami baj van így fél 7-re már a kórházban voltunk!Infúzió szuri... majd bent maradt még a kislányom!Mondjuk akkor (október elején tavaly) akkor hűlt 18 fokot a levegő!Úgyhogy nálam nem tudták biztosra hogy a fahéj, vagy a hodeg front!

holnap lesz fél éves a lányom!Szóval végül időre született! :)

2010. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!