Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő még lemegy az...

Mennyi idő még lemegy az ember hasa császáros szülés után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 5 hónap kellett, de még most sem az igazi, mert én előtte tonáztam, és most ez nagyon hiányzik.
2009. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem most 8 hetes a picim. Már majdnem a régi a hasam, pedig még nem tornáztam.
2009. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 6 hetes a babám, de a hasam még olyan, mintha még mindig bent lenne ;) De azt hiszem, én a pechesebb kategóriába tartozom. M.
2009. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 5 hónap? az nagyon sok....engem 3 hete császároztak,mondjuk már kisebb a hasam mint szülés után,de most hogy itthon vagyok nemnagyon érzékelem hogy napról-napra kisebb lenne...hát ez van. tornázi még nem merek.
2009. febr. 19. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vékony alkat vagyok, régebben tornáztam,kockás hasam volt de a szülés óta, két éve nem tornáztam csak egyszer kétszer. Sportos alkat voltam, vagyok, de a hasam magától nem ment le.Most kb 3-4 hónapos terhesnek nézek ki ha nem húzom be a hasam. Az normálisra csak tornával jön rendbe császár után. Szerintem kőkemény hasprés kell.De én most nem törődök vele, mert egy hónapon belül második babát szeretnék.
2009. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!