Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Striák! Van valami megoldás?

Striák! Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

A terhességem utolsó 2 hetében borzasztó csúnyán szétrepedt a bőröm, úgy rendesen köldök föléig...(pedig intenzíven kentem)

Akinek van ilyen, annak halványodott? Van valami megoldás, hogy halványodjon? Valamilyen krém használ ilyenkor? A napozás segít?


2011. márc. 6. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szia én a dr nona krémet használtam szülés után kb 8500.- és minden este, amikor fürödtem a törölközővel dörzsöltem (hámlasztottam) nagyon szépen rendbe jött. a krémre az interneten rá tudsz keresni. és még szülés után elég sokat fogytam ez nemtudom hogy segített-e. én is ezen az oldalon olvastam erről a krémről és tényleg jó.
2011. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is repedt, pedig kentem. Szülés urán nem kentem, pár hónap alatt teljesen elhalványodott.
2011. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva magától elhalványodik, és gyöngyház fényű lesz.
2011. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remélem úgy lesz,mert most nagyon piros még (7héttel a szülés után).

Azért köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 8. 15:01
 5/10 anonim válasza:
Hát én is hiába kentem, én 8,5 hónapja szültem, azóta fogytam 15 kg-t, és csak ennek hatására halványodtak egy picit, még mindig pirosas szinűek...Én is keresem a megoldást, de a helyi masszőr le tudja csiszolni a felső hámréteget, és az új réteg, ami ránő, már normál szinű, és igy elhalványul, gyöngyházas lesz...
2011. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Eltelt 4 hónap, de nem akar halványodni.

Esetleg van még valami megoldás?

2011. máj. 18. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja szültem, és éppen hogy egy kicsit elkezdett halványodni. Szerintem majd idővel kivilágosodik.

Amúgy a szép az egészben, hogy a pocakom nem repedezett, csak egy picit oldalt. A combom viszont a szülés UTÁN kb. 2 héttel repedezett szét, de nagyon durván. Most kenegetem E-vitaminos testápolóval, és ezt a nyarat kihúzom térdig érő gatyákban. :(

2011. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a hasammal teljesen megúsztam, szép maradt, de sokat is kentem. A combomat és a melleimet úgy szintén, hónapokig. A combom is szép maradt. Viszont a tejbelövellés után a melleim tele lettek piros csíkokkal :(((( nagyon gáz :(
2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem a combjaim lettek tele nagyon csúnya piros csíkokkal. :(

sajnos nem tudtam ezekről a krémekről, de félév után elhalványodtak, mostmár fehérek.

2011. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fél éve szültem és a hasamon a csíkok még mindig pirosas színűek:(:(:(:(
2011. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!