Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lenne a jobb megoldás?

Mi lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Pápán élünk a párommal, de nem vagyok megelégedve a pápai kórházzal, főleg a szülészet-nőgyógyászattal Nem szeretnék itt szülni. Már 2 éve járok Veszprémbe nőgyógyászhoz, mivel az itteni körülmények finoman szólva ... brutálisak. Veszprémbe műtöttek már, és nagyon elégedett voltam a nőgyógyászat ápolóival, orvosaival. Nem csak a felszereltség miatt nem szeretnék itt szülni, hanem egyszerűen zavar, hogy szinte minden sarkon van egy ismerős is. És a koraszülötteket is Győrbe, vagy Veszprémbe viszi a mentő, szóval ezek sokkal jobbak lehetnek.

Szeretnék Győrbe vagy Veszprémbe szülni, de félek attól, hogy átérünk-e... (kb40 perc). Vagy ha vmi probléma lenne, és sürgősen orvos kellene...

Szerintetek mit válasszak?


2011. szept. 27. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Válaszd Veszprémet, vagy Győrt, ha jobban tetszik, 40 perc az semmi szüléskor, csak jobban kell figyelned a fájásokat, de ennyi idő alatt simán átértek.
2011. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján Veszprém -egyértelműen!

De azért kérdés az,hoyg a dokid is akkor ezek szerint ott rendel és vállal szüléseket? Mert akkor ez még dob egy lapáttal az érvekre.

Ha van autótok, és tényleg bármikor redelkezésre áll a párod vagy valaki aki elvisz amikor kell akkor főleg Veszprém.


Ha első baba akkor nagy valószínűséggel lesz időd beérni, ha meg már otthon valami nagy bajt érzel,úgyis inkább mentőt hívsz gondolom, vagy bemész oda ahol laktok hoyg hamar ellássanak.


Nekem pl reggel 6-kor indult a szülés fájásokkal,és 10re értünk be a kórházba, addig otthon szöszmötöltem inkább, zuhanyoztam, leellenőriztem a csomagomat, stb...


A szülés nem kis dolog, nem mindegy hogy hol vagy, és hoyg milyen körülmények várnak szülés közben és utána. És nem csak a tárgyi dolgokra gondolok. Úgyhogy én Veszprémet javaslom,ha tényleg neked ez minden szempontból jobban tetszik.

2011. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én is inkább Veszprémet választanám. A dokimhoz magánrendelésre járok, szülést nem vállal csak terhes gondozást. De mivel a kórházban is dolgozik, ezért ha ő az ügyeletes, akkor szerintem tuti, hogy elvállal, de szerintem be is jönne. Ő műtött a kórházba, ugyghogy szerintem tuti elvállalna, ráadásul sok kismama is jár hozzá. Szerintem ez a nem vállalás dolog csak a magánrendelőbe számít nem vállalásnak...
2011. szept. 27. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Fejér megyében lakom, de Budapesten szültem. szerencsés esetben (ha nincs dugó a városban) értem be 40 perc alatt. Meg sem fordult volna, hogy ez gond lenne. Pont azért, mert a Fehérvári kórház is pont ennyire van, ahová tartozom.

Azt azért kalkuláld bele, hogy a terhesség végén , főleg ha esetleg túlhordod sűrűn kell majd menni.

nekem nem volt gond, van kocsim, a 41. héten is vezettem

2011. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válaszd azt, amelyik jobban tetszik.

Sokanak a legközelebbi kórház is messzebb van.

2011. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2011. szept. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!